reklama

W taki sposób Lazio ogłosiło przybycie Sarriego

W taki sposób Lazio ogłosiło przybycie Sarriego
reklama

Mourinho dopisuje sobie do dorobku... pół trofeum z Tottenhamem

Mourinho dopisuje sobie do dorobku... pół trofeum z Tottenhamem
Jeśli zapytalibyście mnie, ile zdobyłem trofeów, to odpowiem, że 25 i pół. Ta połowa to finał, w którym nie poprowadziłem Tottenhamu. Wszyscy trenerzy powiedzą, że gra w finale to marzenie. Nie ma znaczenia, czy to pierwszy, dwudziesty czy pięćdziesiąty mecz. Finał na Wembley to coś więcej niż marzenie. Szansa na wygranie takiego meczu z klubem, który nie zdobywa wielu trofeów, jest jak podwójne marzenie. Jestem typem człowieka, który rozstając się z klubem zamyka drzwi i życzy wszystkim sukcesów. Powiedziałem, że wygrałem 25 i pół trofeum, bo to coś, co naznaczyło moją karierę. Wywalczyłem awans do finału, ale nie mogłem w nim uczestniczyć.
Jose Mourinho za:thesun.co.uk

Maurizio Sarri nowym trenerem Lazio!

Maurizio Sarri nowym trenerem Lazio!
Maurizio Sarri wraca na ławkę trenerską i obejmuje pierwszą drużynę Lazio. 62-letni szkoleniowiec związał się ze stołecznym klubem dwuletnim kontraktem, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2023 roku. Sarri zastąpi na stanowisku Simone Inzaghiego, który po sezonie przeszedł do Interu Mediolan.
za:lazio.it

OFICJALNIE: Ariel Mosór piłkarzem Piasta Gliwice

OFICJALNIE: Ariel Mosór piłkarzem Piasta Gliwice
18-letni Ariel Mosór opuścił warszawską Legię i podpisał 3-letnią umowę z Piastem Gliwice. Młody obrońca w minionym sezonie rozegrał dwa spotkania w pierwszej drużynie stołecznego klubu oraz otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-21.
za:piast-gliwice.eu
reklama

Zbigniew Boniek po meczu z Islandią

Zbigniew Boniek po meczu z Islandią

OFICJALNIE: Bruno Lage nowym trenerem Wolverhampton

OFICJALNIE: Bruno Lage nowym trenerem Wolverhampton
Bruno Lage został nowym szkoleniowcem Wolverhampton. Portugalczyk podpisał z klubem 3-letni kontrakt. Ostatnim zespołem prowadzonym przez 45-latka była Benfica, jednak po fatalnej serii dwóch wygranych w trzynastu meczach pod koniec sezonu 2019/20 został on zwolniony z klubu i zastąpiony przez swojego asystenta.
za:wolves.co.uk

Covidowy pożar w reprezentacji Hiszpanii

Covidowy pożar w reprezentacji Hiszpanii
Reprezentacja Hiszpanii znajduje się w coraz gorszej sytuacji covidowej przed zbliżającym się EURO. Po otrzymaniu przez Sergio Busquetsa pozytywnego wyniku w teście na obecność koronawirusa piłkarze zostali poddani izolacji i ćwiczą w małych grupach. Luis Enrique wysłał sześć dodatkowych powołań i wezwał na kadrę Pablo Fornalsa, Rodrigo Moreno, Carlosa Solera, Braisa Mendeza, Raula Albiola i Kepę Arrizabalagę. W środę rano hiszpańska federacja poinformowała jednak, że kolejny zawodnik, Diego Llorente, również otrzymał pozytywny wynik testu na obecność wirusa: - Piłkarz opuścił zgrupowanie reprezentacji w pojeździe medycznym. Przestrzegano wszystkich ustalonych procedur. Zgrupowanie kadry będzie kontynuowane zgodnie z regułami pracy ustalonymi w sytuacjach związanych z COVID-19. Treningi będą zindywidualizowane - podano w komunikacie. Hiszpanie są przygotowani na kolejne pozytywne wyniki testów i w trybie awaryjnym do kadry dowołano kolejnych 11 piłkarzy: Alvaro Fernandeza, Juana Mirandę, Oscara Minguezę, Alejandro Pozo, Marca Cucurellę, Brahima Diaza, Martina Zubimendiego, Gonzalo Villara, Bryana Gila, Yeremy'ego Pino i Javiego Puado. Swój pierwszy mecz na turnieju Hiszpanie grają już w poniedziałek 14 czerwca. Ich rywalem będzie Szwecja.
za:marca.com
reklama