reklama

OFICJALNIE: Piast Gliwice wykupił Jakuba Świerczoka!

OFICJALNIE: Piast Gliwice wykupił Jakuba Świerczoka!
Piast Gliwice poinformował o aktywowaniu klauzuli wykupu Jakuba Świerczoka z Łudogorca Razgrad. Reprezentant Polski rozegrał w obecnym sezonie 27 spotkań w barwach drużyny z Gliwic, zdobywając w tym czasie 17 goli. Według informacji serwisu ''Weszlo'' klauzula wykupu w kontrakcie Świerczoka wynosiła 1 milion euro, co by oznaczało, że jego transfer do Piasta jest drugim najdroższym transferem przychodzącym w historii Ekstraklasy. Droższy był tylko zakup przez Legię Warszawa Bartosza Slisza z Zagłębia Lubin. Wówczas stołeczny klub zapłacił za transfer 2 miliony euro.
za:piast-gliwice.eu
reklama

Zbigniew Boniek na audiencji u papieża

Zbigniew Boniek na audiencji u papieża

Sebastian Mila typuje polskie odkrycie na EURO 2020

Sebastian Mila typuje polskie odkrycie na EURO 2020
Kto będzie odkryciem na EURO? Myślę, że Kamil Jóźwiak. W ostatnich meczach kadry był jednym z najjaśniejszych punktów. Świetnie sobie radził i liczę, że na EURO będzie tak samo. Potrafi dać impuls doskokiem, timingiem. Ma to coś! Oczywiście, mamy młodziutkiego Kacpra Kozłowskiego, ale nie wiem ile minut dostanie. A może jednak Jakub Świerczok?
Sebastian Mila za:sportowefakty.wp.pl

Dawidowicz nie przekonuje Andrzeja Iwana

Dawidowicz nie przekonuje Andrzeja Iwana
Uważnie przyjrzałem się Dawidowiczowi. Przyznaję, że nigdy nie byłem zwolennikiem jego talentu, stąd moje skupienie, bo może to jego czas? Niestety, wszystko zostało po staremu. Mało tego – tak jak on, może zagrać każdy. Dosłownie. Ani jednego dobrego zagrania, żadnej pomocy, by ratować nam tyłek przed groźną akcją Islandczyków. Niemal każdą piłkę podawał do tyłu. Nie wiem, jakim cudem stał się obiektem zainteresowania selekcjonera, chociaż przypuszczam, że podczas EURO go nie zobaczymy. Podsumowując: nie wróżę sukcesu w turnieju, choć pozostaje kwestia, kto i co uznaje za sukces.
Andrzej Iwan za:Przegląd Sportowy
reklama

Wszystkie bramki z EURO 2008

Już jutro zaczynamy EURO 2020, więc cofnijmy się nieco w czasie i przypomnijmy sobie, jak wyglądał ten turniej 13 lat temu! Wielka Hiszpania, sensacyjne Rosja i Turcja, no i jeden jedyny gol Polaków... Działo się!
źródło:youtube.com

UEFA nakazała Ukrainie modyfikację koszulek

UEFA nakazała Ukrainie modyfikację koszulek

Griezmann opowiada o grze z Leo Messim

Griezmann opowiada o grze z Leo Messim
Jest dobrze. Dogadujemy się bez problemu. Czasami piszemy do siebie wiadomości, dużo się komunikujemy podczas treningu. Gra z nim to przyjemność. Wysyłasz mu melona, ​​on zamienia go w kawior. W naszej grze wszystko staje się coraz lepsze. W tym roku było to trochę skomplikowane, ponieważ mieliśmy wiele kontuzji. Graliśmy też w ustawieniu, w którym niektórzy nie grali na swojej najlepszej pozycji. Ale zamierzamy rozpocząć nową sezon z nowymi siłami i wiem, że będzie lepiej.
Antoine Griezmann za:lequipe.fr
reklama