reklama

Luis Enrique szczerze o problemach Hiszpanii

Luis Enrique szczerze o problemach Hiszpanii
W środę pracowaliśmy w dwóch grupach liczących po dziesięć osób i pilnowaliśmy dystansu. Warunki nie są idealne, jednak nie możemy tego traktować jako wymówkę. Poranna sesja trwa godzinę, a potem trenujemy jeszcze raz. Zajęcia organizujemy o najgorętszych porach, by jak najlepiej przystosować się do wysokich temperatur. Niepewność stwarza nieprzyjemną sytuację. Jakiś zawodnik może mieć za sobą świetny sezon, a istnieje obawa, że nie weźmie udziału w mistrzostwach, które odbywają się raz na cztery lata. Mam nadzieję, że unikniemy tych problemów i nie będzie ich mieć już żaden zespół. Wszyscy zasługują na dobre show, kibice też chcą wracać na stadiony i wreszcie doświadczyć normalności.
Luis Enrique za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Tymczasem w reprezentacji Rosji...

Tymczasem w reprezentacji Rosji...

OFICJALNIE: Piast Gliwice wykupił Jakuba Świerczoka!

OFICJALNIE: Piast Gliwice wykupił Jakuba Świerczoka!
Piast Gliwice poinformował o aktywowaniu klauzuli wykupu Jakuba Świerczoka z Łudogorca Razgrad. Reprezentant Polski rozegrał w obecnym sezonie 27 spotkań w barwach drużyny z Gliwic, zdobywając w tym czasie 17 goli. Według informacji serwisu ''Weszlo'' klauzula wykupu w kontrakcie Świerczoka wynosiła 1 milion euro, co by oznaczało, że jego transfer do Piasta jest drugim najdroższym transferem przychodzącym w historii Ekstraklasy. Droższy był tylko zakup przez Legię Warszawa Bartosza Slisza z Zagłębia Lubin. Wówczas stołeczny klub zapłacił za transfer 2 miliony euro.
za:piast-gliwice.eu

Zbigniew Boniek na audiencji u papieża

Zbigniew Boniek na audiencji u papieża
reklama

Sebastian Mila typuje polskie odkrycie na EURO 2020

Sebastian Mila typuje polskie odkrycie na EURO 2020
Kto będzie odkryciem na EURO? Myślę, że Kamil Jóźwiak. W ostatnich meczach kadry był jednym z najjaśniejszych punktów. Świetnie sobie radził i liczę, że na EURO będzie tak samo. Potrafi dać impuls doskokiem, timingiem. Ma to coś! Oczywiście, mamy młodziutkiego Kacpra Kozłowskiego, ale nie wiem ile minut dostanie. A może jednak Jakub Świerczok?
Sebastian Mila za:sportowefakty.wp.pl

Dawidowicz nie przekonuje Andrzeja Iwana

Dawidowicz nie przekonuje Andrzeja Iwana
Uważnie przyjrzałem się Dawidowiczowi. Przyznaję, że nigdy nie byłem zwolennikiem jego talentu, stąd moje skupienie, bo może to jego czas? Niestety, wszystko zostało po staremu. Mało tego – tak jak on, może zagrać każdy. Dosłownie. Ani jednego dobrego zagrania, żadnej pomocy, by ratować nam tyłek przed groźną akcją Islandczyków. Niemal każdą piłkę podawał do tyłu. Nie wiem, jakim cudem stał się obiektem zainteresowania selekcjonera, chociaż przypuszczam, że podczas EURO go nie zobaczymy. Podsumowując: nie wróżę sukcesu w turnieju, choć pozostaje kwestia, kto i co uznaje za sukces.
Andrzej Iwan za:Przegląd Sportowy

Wszystkie bramki z EURO 2008

Już jutro zaczynamy EURO 2020, więc cofnijmy się nieco w czasie i przypomnijmy sobie, jak wyglądał ten turniej 13 lat temu! Wielka Hiszpania, sensacyjne Rosja i Turcja, no i jeden jedyny gol Polaków... Działo się!
źródło:youtube.com
reklama