reklama

Skład Portugalii na mecz z Węgrami

Skład Portugalii na mecz z Węgrami
reklama

Krychowiak wziął na siebie winę za porażkę

Krychowiak wziął na siebie winę za porażkę
W momencie kiedy strzeliliśmy gola wszyscy poczuliśmy, że jesteśmy w stanie wygrać to spotkanie. Potem ja popełniłem błąd, który przekreślił te szanse. Nie chcę wychodzić na klauna mówiąc, że było coś pozytywnego w tym spotkaniu. Wczoraj popełniłem błąd, który może nas kosztować realizację naszych celów na tych mistrzostwach. Wczorajsza noc była dla mnie bardzo trudna. Najlepszą odpowiedzią na wszystko musi być kolejne spotkanie. Szwecja pokazała, że w Sewilli można powalczyć o punkty.
Grzegorz Krychowiak za:@laczynaspilka

Nawałka wciąż wierzy w reprezentację

Nawałka wciąż wierzy w reprezentację
Zespół znalazł się w trudnej sytuacji i wspomniane wsparcie jest wyjątkowo potrzebne. W futbolu ważnych jest wiele czynników, a jednym z nich jest wiara do samego końca. Wielokrotnie przekonaliśmy się już, że ta wiara może przenosić góry także na boisku. Nie skreślajmy jeszcze tej reprezentacji. Jestem przekonany, że pod względem mentalnym chłopcy będą znakomicie przygotowani na Hiszpanię i wykażą się determinacją. Trzeba wspiąć się na wyżyny, drużyna na pewno to zrobi.
Adam Nawałka za:sportowefakty.wp.pl

Węgierscy kibice skandują nazwisko Eriksena

reklama

Trener Danii krytykuje UEFA

Trener Danii krytykuje UEFA
UEFA powinna pokazać prawdziwe przywództwo, wsadzić piłkarzy do autokaru i odwieźć do hotelu, ale jak widać możliwe jest przełożenie meczu o 48 godzin z powodu koronawirusa, ale nie z powodu zawału serca.
Kasper Hjulmand, trener Danii za:marca.com

Nawrocki wypożyczony do Legii

Nawrocki wypożyczony do Legii
Maik Nawrocki, młodzieżowy reprezentant Polski grający na pozycji środkowego obrońcy, został wypożyczony na rok z Werderu Brema do Legii Warszawa. W umowie zawarto opcję transferu definitywnego. Ostatnie pół roku Nawrocki spędził na wypożyczeniu w Warcie Poznań.
za:legia.com

Cristiano Ronaldo dzisiaj nie lubi Coli, a w 2009...

...wystąpił w reklamie tego napoju ;)
źródło:youtube.com
reklama