reklama

Maksymilian Boruc piłkarzem Śląska Wrocław!

Maksymilian Boruc piłkarzem Śląska Wrocław!
Maksymilian Boruc został nowym piłkarzem Śląska Wrocław. 18-letni golkiper trafił do drużyny z PKO Ekstraklasy na zasadzie transferu definitywnego z West Bromwich i podpisał 4-letni kontrakt.
za:slaskwroclaw.pl/
reklama

Eriksen będzie musiał przejść operację na sercu

Eriksen będzie musiał przejść operację na sercu
Po badaniach, które przeszedł Christian, zdecydowano, że powinien mieć wszczepiony kardiowerter-defibrylator serca (ICD). To urządzenie jest niezbędne w przypadku zaburzeń rytmu serca. Christian zaakceptował takie rozwiązanie. Plan został potwierdzony przez krajowych i zagranicznych specjalistów, którzy jednomyślnie rekomendowali takie rozwiązanie. Zachęcamy wszystkich, żeby w najbliższym czasie dali Christianowi i jego rodzinie spokój oraz uszanowali ich prywatność.
Morten Boesen, lekarz reprezentacji Danii za:twitter.com/DBUfodbold

Tak wyglądała odprawa Paulo Sousy przed meczem ze Słowacją

Tak wyglądała odprawa Paulo Sousy przed meczem ze Słowacją
Musimy wchodzić w kontakt, musimy kryć ich krótko. Jeden kryje krótko, drugi go asekuruje. Jeśli dojdzie do starcia, mamy je wygrać i przekazać piłkę naszym napastnikom. Nie zostawiać jej tu, bo oni są szybcy. Agresywnie atakują przestrzeń, idą do przodu, przede wszystkim pomocnicy. Skrzydłowy po ich lewej stronie jest szybki. Dlatego ważne, by nasz "piwot" zawsze był po tej stronie, gdzie piłka. Gdy jest zagrana, idę za nią, żeby być filtrem dla naszych obrońców (...) Zazwyczaj Skriniar jest dla nich kluczowym graczem. Mają trzy strefy przy rzutach rożnych. Pierwsza to przewidywanie piłki na bliższy słupek, druga na dalszy słupek - też ze Skriniarem, to ich punkt odniesienia - i jeszcze w okolicach punktu wykonywania karnego. Tam robi małe ruchy, nie musi dużo się przemieszczać. To silniejszy gość. Myślimy o tym, żeby zastosować krótkie krycie na niego. Także wtedy, gdy kryjący nie jest większy od niego. Musi pracować z tym kryciem, by go powstrzymać, by przewidywać, by pracować ciałem.
Paulo Sousa za:Łączy nas piłka

Hiszpanie szykują ciężką przeprawę dla Lewandowskiego

Hiszpanie szykują ciężką przeprawę dla Lewandowskiego
Nie martwimy się starciem z Lewandowskim. Nasi środkowi obrońcy go pożrą.
Ferran Torres za:marca.com
reklama

Donnarumma jedną nogą w PSG

Donnarumma jedną nogą w PSG
Saga transferowa z udziałem Gianluigiego Donnarummy dobiega końca. Jak podał dziennikarz Fabrizio Romano, włoski golkiper w najbliższy poniedziałek przejdzie testy medyczne przed transferem PSG podczas zgrupowania kadry Włoch we Florencji. Odbędą się one wewnątrz ''bańki'' zbudowanej wokół zawodników biorących udział w EURO 2020, jednak pieczę będą sprawować nad nimi lekarze francuskiego klubu. Po pomyślnym zaliczeniu testów bramkarz podpisze z PSG 5-letni kontrakt, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2026 roku.
za:twitter.com/FabrizioRomano

Manuel Locatelli również odsunął butelki Coca Coli

Najpierw Cristiano Ronaldo schował podczas konferencji prasowej butelki z Colą, później Pogba odsunął Heinekena, a teraz przyszedł czas na Locatellego, który także dał sygnał, że słodki gazowany napój nie jest najlepszym wyjściem dla sportowca!

Mecze w TV: 17 Czerwca 2021

15 :00TVP 1, TVP Sport
Ukraina vs Macedonia Północna
EURO 2020
18 :00TVP 2, TVP Sport
Dania vs Belgia
EURO 2020
21 :00TVP 2, TVP Sport
Holandia vs Austria
EURO 2020
23 :00TVP Sport
Kolumbia vs Wenezuela
Copa America
reklama