reklama

Polacy myślą tylko o meczu z Hiszpanią

Polacy myślą tylko o meczu z Hiszpanią
Zamknęliśmy rozdział Słowacji. Każdy z nas się na ten temat wypowiedział, wiemy co musimy poprawić i teraz myślimy już tylko o Hiszpanii. Wierzymy, że możemy ten mecz wygrać. Wiemy, że z Hiszpanią możemy pokazać jaką naprawdę wykonaliśmy pracę i odwrócić całą sytuację o 180 stopni. Każdy z piłkarzy rozumie język futbolu i nie trzeba być poliglotą, by zrozumieć wskazówki Paulo Sousy co mamy robić na boisku. Jesteśmy przekonani, że system selekcjonera zaprocentuje, oby już w meczu z Hiszpanią. Naszym szefem jest Paulo Sousa. Analizujemy Hiszpanię, ale skupiamy się na tym, jak sami mamy zagrać, by osiągnąć sukces. Każdy dąży do tego, by zagrać najlepszy mecz w życiu. Zobaczymy, jak w sobotę zaprezentuje się polska husaria.
Jan Bednarek za:TVP Sport
reklama

Buffon po 26 latach wrócił do Parmy!

Buffon po 26 latach wrócił do Parmy!

Parma ogłasza powrót Buffona w kozacki sposób!

Po 26 latach Gianluigi Buffon wraca do Parmy! I to w jakim stylu!

Boniek zabrał głos w kwestii przyszłości Paulo Sousy

Boniek zabrał głos w kwestii przyszłości Paulo Sousy
Posada Paulo Sousy nie jest uzależniona od wyniku na Euro. Ja go na pewno nie zwolnię. Chciałbym żebyśmy w Polsce mieli 10-15 takich trenerów.
Zbigniew Boniek za:meczyki.pl
reklama

Maksymilian Boruc piłkarzem Śląska Wrocław!

Maksymilian Boruc piłkarzem Śląska Wrocław!
Maksymilian Boruc został nowym piłkarzem Śląska Wrocław. 18-letni golkiper trafił do drużyny z PKO Ekstraklasy na zasadzie transferu definitywnego z West Bromwich i podpisał 4-letni kontrakt.
za:slaskwroclaw.pl/

Eriksen będzie musiał przejść operację na sercu

Eriksen będzie musiał przejść operację na sercu
Po badaniach, które przeszedł Christian, zdecydowano, że powinien mieć wszczepiony kardiowerter-defibrylator serca (ICD). To urządzenie jest niezbędne w przypadku zaburzeń rytmu serca. Christian zaakceptował takie rozwiązanie. Plan został potwierdzony przez krajowych i zagranicznych specjalistów, którzy jednomyślnie rekomendowali takie rozwiązanie. Zachęcamy wszystkich, żeby w najbliższym czasie dali Christianowi i jego rodzinie spokój oraz uszanowali ich prywatność.
Morten Boesen, lekarz reprezentacji Danii za:twitter.com/DBUfodbold

Tak wyglądała odprawa Paulo Sousy przed meczem ze Słowacją

Tak wyglądała odprawa Paulo Sousy przed meczem ze Słowacją
Musimy wchodzić w kontakt, musimy kryć ich krótko. Jeden kryje krótko, drugi go asekuruje. Jeśli dojdzie do starcia, mamy je wygrać i przekazać piłkę naszym napastnikom. Nie zostawiać jej tu, bo oni są szybcy. Agresywnie atakują przestrzeń, idą do przodu, przede wszystkim pomocnicy. Skrzydłowy po ich lewej stronie jest szybki. Dlatego ważne, by nasz "piwot" zawsze był po tej stronie, gdzie piłka. Gdy jest zagrana, idę za nią, żeby być filtrem dla naszych obrońców (...) Zazwyczaj Skriniar jest dla nich kluczowym graczem. Mają trzy strefy przy rzutach rożnych. Pierwsza to przewidywanie piłki na bliższy słupek, druga na dalszy słupek - też ze Skriniarem, to ich punkt odniesienia - i jeszcze w okolicach punktu wykonywania karnego. Tam robi małe ruchy, nie musi dużo się przemieszczać. To silniejszy gość. Myślimy o tym, żeby zastosować krótkie krycie na niego. Także wtedy, gdy kryjący nie jest większy od niego. Musi pracować z tym kryciem, by go powstrzymać, by przewidywać, by pracować ciałem.
Paulo Sousa za:Łączy nas piłka
reklama