reklama

Bereszyński chwali atmosferę na zgrupowaniu

Bereszyński chwali atmosferę na zgrupowaniu
Nigdy nie czułem takiej relacji między nami na boisku i poza nim. To się przejawia tym, że na każdym treningu wszyscy zasuwają. Gramy do jednej bramki. Nie ma takiej rywalizacji na treningach, że ktoś robi drugiemu na złość, że źle poda piłkę. To jest fajne, tego nie było. Duże znaczenie na pewno ma zmiana pokoleniowa. Młodzi myślą inaczej. Przyjechali na pierwsze zgrupowanie, a wkomponowali się tak, jakby grali z nami od lat. Jak w klubie wchodziłem do drużyny, to zbierałem pranie po starszych zawodnikach, zbierałem piłki. Dzisiaj tego nie ma. Młody piłkarz wchodzi do drużyny i jest traktowany jak równy. Nie ma znaczenia, czy ma się 30 lat, czy 17. Nie ma ludzi ważnych i ważniejszych. Gramy do jednej bramki. Jesteśmy drużyną.
Bartosz Bereszyński za:laczynaspilka.pl
reklama

Dobre info pogodowe przed meczem Polski z Hiszpanią

Dobre info pogodowe przed meczem Polski z Hiszpanią

Neymar ''zatańczył'' z reprezentantami Peru

Brazylia rozbiła Peru 4-0 w meczu Copa America, a Neymar dał prawdziwy popis swoich umiejętności! Co za technika!

Brazylia rozbija Peru 4-0!

Brazylia rozbiła reprezentację Peru w Copa America aż 4-0! Gole dla ''Canarinhos'' zdobywali Alex Sandro, Neymar, Everton i Richarlison!
źródło:youtube.com
reklama

Jacek Bąk krytykuje Lewandowskiego

Jacek Bąk krytykuje Lewandowskiego
Fajnie, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, ale machaniem rękami nie stworzy nic pozytywnego. Trzeba podejść, skrzyknąć się, pogadać. Jego koledzy chcą przecież grać jak najlepiej, nikt nie jest sabotażystą. Trzeba im pomóc, a nie wytykać błędy. W taki sposób Lewandowski nie pomaga drużynie. Brzęczka już zresztą zwolnił, a teraz chciałby zwolnić też Paulo Sousę? To nasz najlepszy piłkarz, powinien więc mieć pozytywny wpływ na kolegów. Trudno znaleźć kogoś, kto nie zawiódł. Najwięcej wymagam od Roberta Lewandowskiego, bo to nasz najlepszy piłkarz. Nie był to jego dobry występ. OK, nie ma takich kolegów jak w Bayernie, ale powinien być liderem z prawdziwego zdarzenia. Jak Cristiano Ronaldo w reprezentacji Portugalii.
Jacek Bąk za:Przegląd Sportowy

Mecze w TV: 18 Czerwca 2021

15 :00TVP 1, TVP Sport
Szwecja vs Słowacja
EURO 2020
18 :00TVP 2
Chorwacja vs Czechy
EURO 2020
21 :00TVP 1, TVP Sport
Anglia vs Szkocja
EURO 2020
23 :00TVP Sport
Chile vs Boliwia
Copa America

Dlatego De Bruyne nie cieszył się z gola w meczu z Danią

Dlatego De Bruyne nie cieszył się z gola w meczu z Danią
Nie chciałem cieszyć się z gola. Mam zbyt dużo szacunku do duńskich kibiców.
Kevin De Bruyne za:france24.com
reklama