reklama

Busquets poradził sobie z koronawirusem

Busquets poradził sobie z koronawirusem
reklama

Ramos nie żywi urazy do Florentino Pereza

Ramos nie żywi urazy do Florentino Pereza
Moje stosunki z prezesem zawsze były wyjątkowe. Nie jak niektórzy mówią, że to była miłość i nienawiść. To była relacja ojca z synem na poziomie sportowym. Ja będę mu dozgonnie wdzięczny. Florentino był osobą, która pozwoliła mi przeżywać to marzenie, która sprowadziła mnie do Realu Madryt, która pozwoliła mi na czerpanie z tego radości przez wiele lat i tak to zapamiętam. Nie będę wypowiadał się przeciwko niemu ani nic takiego, bo na końcu w relacjach w rodzinie też istnieją kłótnie, różnice i każdy broni swoich interesów. Ja jednak mogę zapewnić, że pozostanę przy sympatii i tym ostatnim uścisku, jaki mieliśmy w trakcie ceremonii. Ja jako człowiek z czasem zostawiłem urazę na boku. Nieporozumienia zostają w przeszłości i ja pozostaję przy dobrych chwilach. On pozwolił mi i mojej rodzinie na wspaniały etap i to podkreślam. Chcę, by zapamiętano to. Nie chcę żadnego starcia, chociaż chcę opowiedzieć prawdę. Jestem szczery, bo zawsze taki byłem. W tym względzie dlatego mówię, że zawsze zostaję przy czystym Sergio Ramosie. Są rzeczy, które są bardzo osobiste i nie należy ich ujawniać. Mnie poinformowano o tym też poprzez mojego agenta około tydzień temu i byliśmy tym zaskoczeni, że oferta wygasła bez naszej wiedzy. Mi nie dano żadnego ultimatum, by powiedzieć tak lub nie. Rozumiem, że to były negocjacje i gdy mnie o tym poinformowano, poinformowałem ich, że jest szansa, że akceptuję ich ostatnią propozycję położoną na stole, lecz okazało się, że jest za późno. Nie chowam jednak żadnej urazy, nie chcę żadnego starcia czy coś takiego.
Sergio Ramos za:realmadryt.pl

Bereszyński chwali atmosferę na zgrupowaniu

Bereszyński chwali atmosferę na zgrupowaniu
Nigdy nie czułem takiej relacji między nami na boisku i poza nim. To się przejawia tym, że na każdym treningu wszyscy zasuwają. Gramy do jednej bramki. Nie ma takiej rywalizacji na treningach, że ktoś robi drugiemu na złość, że źle poda piłkę. To jest fajne, tego nie było. Duże znaczenie na pewno ma zmiana pokoleniowa. Młodzi myślą inaczej. Przyjechali na pierwsze zgrupowanie, a wkomponowali się tak, jakby grali z nami od lat. Jak w klubie wchodziłem do drużyny, to zbierałem pranie po starszych zawodnikach, zbierałem piłki. Dzisiaj tego nie ma. Młody piłkarz wchodzi do drużyny i jest traktowany jak równy. Nie ma znaczenia, czy ma się 30 lat, czy 17. Nie ma ludzi ważnych i ważniejszych. Gramy do jednej bramki. Jesteśmy drużyną.
Bartosz Bereszyński za:laczynaspilka.pl

Dobre info pogodowe przed meczem Polski z Hiszpanią

Dobre info pogodowe przed meczem Polski z Hiszpanią
reklama

Neymar ''zatańczył'' z reprezentantami Peru

Brazylia rozbiła Peru 4-0 w meczu Copa America, a Neymar dał prawdziwy popis swoich umiejętności! Co za technika!

Brazylia rozbija Peru 4-0!

Brazylia rozbiła reprezentację Peru w Copa America aż 4-0! Gole dla ''Canarinhos'' zdobywali Alex Sandro, Neymar, Everton i Richarlison!
źródło:youtube.com

Jacek Bąk krytykuje Lewandowskiego

Jacek Bąk krytykuje Lewandowskiego
Fajnie, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, ale machaniem rękami nie stworzy nic pozytywnego. Trzeba podejść, skrzyknąć się, pogadać. Jego koledzy chcą przecież grać jak najlepiej, nikt nie jest sabotażystą. Trzeba im pomóc, a nie wytykać błędy. W taki sposób Lewandowski nie pomaga drużynie. Brzęczka już zresztą zwolnił, a teraz chciałby zwolnić też Paulo Sousę? To nasz najlepszy piłkarz, powinien więc mieć pozytywny wpływ na kolegów. Trudno znaleźć kogoś, kto nie zawiódł. Najwięcej wymagam od Roberta Lewandowskiego, bo to nasz najlepszy piłkarz. Nie był to jego dobry występ. OK, nie ma takich kolegów jak w Bayernie, ale powinien być liderem z prawdziwego zdarzenia. Jak Cristiano Ronaldo w reprezentacji Portugalii.
Jacek Bąk za:Przegląd Sportowy
reklama