reklama

Mourinho podsumował Edena Hazarda

Mourinho podsumował Edena Hazarda
Prawda o Hazardzie jest taka, że to niesamowity piłkarz, który fatalnie trenuje. Można sobie tylko wyobrazić, jaki mógłby być dobry, gdyby jego podejście było super profesjonalne. Hazard każdego dnia wchodzi na boisko treningowe i robi niewiele. Na pewno mógłby być lepszy kondycyjnie i szybszy, gdyby lepiej trenował. Kiedy gra mecz, nie widać pracy, a odbicie jego talentu. To on doprowadził go do miejsca, w którym jest obecnie. Hazard to rodzinny człowiek. Jest bardzo cichy, skupiony na dzieciach i rodzicach. Ma bardzo spokojne życie.
Jose Mourinho za:talkSPORT
reklama

Groundkeeperzy poprawiają murawę na mecz z Polską

Groundkeeperzy poprawiają murawę na mecz z Polską

Stanowcze słowa Ronalda Koemana na temat przyszłości Messiego

Stanowcze słowa Ronalda Koemana na temat przyszłości Messiego
Messi musi zakończyć karierę w Barcelonie. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli ogłosić przedłużenie kontraktu.
Ronald Koeman za:sport.es

Busquets poradził sobie z koronawirusem

Busquets poradził sobie z koronawirusem
reklama

Ramos nie żywi urazy do Florentino Pereza

Ramos nie żywi urazy do Florentino Pereza
Moje stosunki z prezesem zawsze były wyjątkowe. Nie jak niektórzy mówią, że to była miłość i nienawiść. To była relacja ojca z synem na poziomie sportowym. Ja będę mu dozgonnie wdzięczny. Florentino był osobą, która pozwoliła mi przeżywać to marzenie, która sprowadziła mnie do Realu Madryt, która pozwoliła mi na czerpanie z tego radości przez wiele lat i tak to zapamiętam. Nie będę wypowiadał się przeciwko niemu ani nic takiego, bo na końcu w relacjach w rodzinie też istnieją kłótnie, różnice i każdy broni swoich interesów. Ja jednak mogę zapewnić, że pozostanę przy sympatii i tym ostatnim uścisku, jaki mieliśmy w trakcie ceremonii. Ja jako człowiek z czasem zostawiłem urazę na boku. Nieporozumienia zostają w przeszłości i ja pozostaję przy dobrych chwilach. On pozwolił mi i mojej rodzinie na wspaniały etap i to podkreślam. Chcę, by zapamiętano to. Nie chcę żadnego starcia, chociaż chcę opowiedzieć prawdę. Jestem szczery, bo zawsze taki byłem. W tym względzie dlatego mówię, że zawsze zostaję przy czystym Sergio Ramosie. Są rzeczy, które są bardzo osobiste i nie należy ich ujawniać. Mnie poinformowano o tym też poprzez mojego agenta około tydzień temu i byliśmy tym zaskoczeni, że oferta wygasła bez naszej wiedzy. Mi nie dano żadnego ultimatum, by powiedzieć tak lub nie. Rozumiem, że to były negocjacje i gdy mnie o tym poinformowano, poinformowałem ich, że jest szansa, że akceptuję ich ostatnią propozycję położoną na stole, lecz okazało się, że jest za późno. Nie chowam jednak żadnej urazy, nie chcę żadnego starcia czy coś takiego.
Sergio Ramos za:realmadryt.pl

Bereszyński chwali atmosferę na zgrupowaniu

Bereszyński chwali atmosferę na zgrupowaniu
Nigdy nie czułem takiej relacji między nami na boisku i poza nim. To się przejawia tym, że na każdym treningu wszyscy zasuwają. Gramy do jednej bramki. Nie ma takiej rywalizacji na treningach, że ktoś robi drugiemu na złość, że źle poda piłkę. To jest fajne, tego nie było. Duże znaczenie na pewno ma zmiana pokoleniowa. Młodzi myślą inaczej. Przyjechali na pierwsze zgrupowanie, a wkomponowali się tak, jakby grali z nami od lat. Jak w klubie wchodziłem do drużyny, to zbierałem pranie po starszych zawodnikach, zbierałem piłki. Dzisiaj tego nie ma. Młody piłkarz wchodzi do drużyny i jest traktowany jak równy. Nie ma znaczenia, czy ma się 30 lat, czy 17. Nie ma ludzi ważnych i ważniejszych. Gramy do jednej bramki. Jesteśmy drużyną.
Bartosz Bereszyński za:laczynaspilka.pl

Dobre info pogodowe przed meczem Polski z Hiszpanią

Dobre info pogodowe przed meczem Polski z Hiszpanią
reklama