reklama

Już wkrótce w Barcelonie

Już wkrótce w Barcelonie
reklama

Za dużo Eminema...

Za dużo Eminema...

MOCNA przemowa Kamila Glika przed Hiszpanią!

MOCNA przemowa Kamila Glika przed Hiszpanią!
Jedziemy wszyscy na tym samym wózku. Zaczynając od Roberta, przeze mnie i przez wszystkich was. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku ku**a! Dzisiaj mamy fajny moment... Takie mecze czasami się łatwiej o wiele gra niż można się spodziewać. I żebyśmy zrobili to o czym właśnie mówiliśmy na ostatnim wieczorze i jeszcze tydzień wcześniej... Trzy tygodnie poświęcenia, tak? Każdy z nas. Każdy z nas. Bo dzisiaj trzeba tylko zapier***ać panowie! Jedenastu chłopa plus pięciu! Pięć zmian ku**a! Nie chcę zobaczyć jakiejś piłki pomiędzy, że oni wygrywają... Tak jak ostatnio to miało miejsce. TAKŻE ZAPIER***AMY! JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO! PANOWIE, KTO WYGRA MECZ?
Kamil Glik za:Łączy nas piłka na YouTube

TO JEST HUSARIA! Kulisy wokół meczu Hiszpania – Polska (1:1)

Kto wierzył? Przyznajcie się szczerze! Na pewno wierzyło 25 facetów, wzmocnionych w tym przekonaniu przez cały sztab szkoleniowy, medyczny, organizacyjny i przede wszystkim przez tysiące (miliony?) najwierniejszych kibiców reprezentacji. Po pasjonującym boju w Sewilli „biało-czerwoni” wyrwali Hiszpanii jeden punkt, utrzymując się w grze o awans do 1/8 finału UEFA EURO 2020. Jak wyglądały te wszystkie dni wokół meczu, który trwale zapisze się w historii naszej piłki?
źródło:youtube.com
reklama

Josue i Johansson piłkarzami Legii

Josue i Johansson piłkarzami Legii
Legia przeprowadziła dwa transfery. Portugalski pomocnik Josue Pesqueira, były reprezentant kraju i zawodnik m.in. FC Porto czy Galatasaray podpisał z mistrzem Polski kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. Podobnie jak 29-letni prawy wahadłowy Mattias Johansson, reprezentant Szwecji z przeszłością w AZ Alkmaar, Panathinaikosie AO i Genclerbiligi Ankara.
za:Legia Warszawa na Twitterze

''Problem'' Suareza podczas meczu z Chile

Złośliwi powiedzą, że to była gra na czas. ;)

Suarez strzelił gola Vidalem

Urugwaj zremisował 1:1 z Chile, a bramka dla gospodarzy została zapisana jako gol samobójczy Arturo Vidala.
reklama