reklama

Tymczasem u prezesa Bońka

Tymczasem u prezesa Bońka
reklama

Już wkrótce w Barcelonie

Już wkrótce w Barcelonie

Za dużo Eminema...

Za dużo Eminema...

MOCNA przemowa Kamila Glika przed Hiszpanią!

MOCNA przemowa Kamila Glika przed Hiszpanią!
Jedziemy wszyscy na tym samym wózku. Zaczynając od Roberta, przeze mnie i przez wszystkich was. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku ku**a! Dzisiaj mamy fajny moment... Takie mecze czasami się łatwiej o wiele gra niż można się spodziewać. I żebyśmy zrobili to o czym właśnie mówiliśmy na ostatnim wieczorze i jeszcze tydzień wcześniej... Trzy tygodnie poświęcenia, tak? Każdy z nas. Każdy z nas. Bo dzisiaj trzeba tylko zapier***ać panowie! Jedenastu chłopa plus pięciu! Pięć zmian ku**a! Nie chcę zobaczyć jakiejś piłki pomiędzy, że oni wygrywają... Tak jak ostatnio to miało miejsce. TAKŻE ZAPIER***AMY! JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO! PANOWIE, KTO WYGRA MECZ?
Kamil Glik za:Łączy nas piłka na YouTube
reklama

TO JEST HUSARIA! Kulisy wokół meczu Hiszpania – Polska (1:1)

Kto wierzył? Przyznajcie się szczerze! Na pewno wierzyło 25 facetów, wzmocnionych w tym przekonaniu przez cały sztab szkoleniowy, medyczny, organizacyjny i przede wszystkim przez tysiące (miliony?) najwierniejszych kibiców reprezentacji. Po pasjonującym boju w Sewilli „biało-czerwoni” wyrwali Hiszpanii jeden punkt, utrzymując się w grze o awans do 1/8 finału UEFA EURO 2020. Jak wyglądały te wszystkie dni wokół meczu, który trwale zapisze się w historii naszej piłki?
źródło:youtube.com

Josue i Johansson piłkarzami Legii

Josue i Johansson piłkarzami Legii
Legia przeprowadziła dwa transfery. Portugalski pomocnik Josue Pesqueira, były reprezentant kraju i zawodnik m.in. FC Porto czy Galatasaray podpisał z mistrzem Polski kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. Podobnie jak 29-letni prawy wahadłowy Mattias Johansson, reprezentant Szwecji z przeszłością w AZ Alkmaar, Panathinaikosie AO i Genclerbiligi Ankara.
za:Legia Warszawa na Twitterze

''Problem'' Suareza podczas meczu z Chile

Złośliwi powiedzą, że to była gra na czas. ;)
reklama