Kurs 25.00 na wygraną Polski ze Szwecją!

Kurs 25.00 na wygraną Polski ze Szwecją!

Wyjątkowa promocja powitalna Betfan na mecz Szwecja - Polska!

Jeśli założyłeś konto w Betfan po 21 czerwca, godz. 16:00, możesz postawić na wygraną Biało-Czerwonych z promocyjnym kursem podwyższonym aż do 25.00! Oferta ważna tylko dla nowych graczy, którzy założyli konto z kodem promocyjnym TYPERIA. Pamiętaj, że otrzymasz również zakład bez ryzyka do 600 zł + freebet 50 zł w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji powitalnych w Betfan.

1. Załóż konto

  • Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA do 23.06, godz. 18:00 --> rejestracja
  • Dokonaj pierwszej wpłaty na min. 60 zł (im wyższa pierwsza wpłata, tym wyższy otrzymasz zakład bez ryzyka - max. 600 zł)
  • Promocja przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy

2. Postaw kupon

3. Kolejność promocji:

  • Warunkiem postawienia na Polskę z kursem 25.00 jest pierwsza wpłata na min. 60 zł. Załapiesz się wtedy dodatkowo na freebet 50 zł, a także cashback aż do 600 zł dostępne w ramach standardowej promocji powitalnej

  • Po zagraniu za 10 zł na Polskę z kursem 25.0, pozostałe środki z pierwszej wpłaty będziesz mógł przeznaczyć na zakład bez ryzyka - cashback do 600 zł. W razie nietrafienia zakładu bez ryzyka, otrzymasz zwrot stawki w formie bonusu!

  • Na Twoim koncie po pierwszej wpłacie dostępny będzie również darmowy zakład - freebet 50 zł. Freebetem grasz jak chcesz, a zysk z kuponu postawionego za freebet trafia na konto główne! W celu użycia freebetu dodaj typy do kuponu i zaznacz opcję gry za freebet.

4. Masz już konto i promocja Cię nie dotyczy?


Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50zł na start !

Kod bonusowy: TYPERIA

reklama