Haaland pochwalił się wakacyjną formą

OFICJALNIE: Koniec z zasadą bramek na wyjeździe!

Od sezonu 2021/22 zasada bramek na wyjeździe zostanie usunięta ze wszystkich rozgrywek UEFA - poinformowano w oficjalnym komunikacie federacji. Oznacza to, że w przypadku równej ilości bramek zdobytych przez obie drużyny w dwumeczu za każdym razem o ostatecznym wyniku będzie rozstrzygać dogrywka (w formacie 2 x 15 minut), a później konkurs rzutów karnych.
za:uefa.com

Polski obrońca zamienia Lechię na Strasbourg

Selekcjoner Szwedów założył rzecznikowi PZPN ''siatę''

Oto sytuacja, za którą Jakub Kwiatkowski otrzymał żółtą kartkę w meczu ze Szwecją. Piłka poleciała w stronę ławki naszych rywali i trener Andersson ją przytrzymał. Zirytowany Kwiatkowski pobiegł do niego, żeby ukrócić grę Szwedów na czas, a w tedy trener założył mu ''siatę'' i odkopnął piłkę. Po tej sytuacji arbiter za winnego uznał członka naszej drużyny i ukarał go żółtą kartką...