Wszystkie twarze Lionela Messiego

Nie ma tematu zwolnienia Paulo Sousy

Uważam, że Sousa jest bardzo dobrym trenerem. Potrzebna jest nam stabilność. Chcemy grać w piłkę, dominować przeciwnika. Życie czasami pewne rzeczy weryfikuje, natomiast uważam, że Portugalczyk jest trenerem, który ma wielkie doświadczenie i wie, czego tej drużynie potrzeba. Kontrakt z Paulo Sousą nie ma klauzuli, że wygasa wraz z brakiem awansu z grupy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Paulo Sousą. Teraz należy skupić się na walce w kolejnych eliminacjach. Potrzebujemy stabilności, a nie roszad. Chcemy, by nasze mecze wyglądały dobrze, byśmy mogli dominować przeciwnika. Jestem przekonany, że Paulo Sousa ma wielkie doświadczenie, wie, czego potrzeba drużynie. Nie ma tematu zwolnieniu trenera.
Zbigniew Boniek za:Łączy nas piłka

Haaland pochwalił się wakacyjną formą

OFICJALNIE: Koniec z zasadą bramek na wyjeździe!

Od sezonu 2021/22 zasada bramek na wyjeździe zostanie usunięta ze wszystkich rozgrywek UEFA - poinformowano w oficjalnym komunikacie federacji. Oznacza to, że w przypadku równej ilości bramek zdobytych przez obie drużyny w dwumeczu za każdym razem o ostatecznym wyniku będzie rozstrzygać dogrywka (w formacie 2 x 15 minut), a później konkurs rzutów karnych.
za:uefa.com

Polski obrońca zamienia Lechię na Strasbourg

Selekcjoner Szwedów założył rzecznikowi PZPN ''siatę''

Oto sytuacja, za którą Jakub Kwiatkowski otrzymał żółtą kartkę w meczu ze Szwecją. Piłka poleciała w stronę ławki naszych rywali i trener Andersson ją przytrzymał. Zirytowany Kwiatkowski pobiegł do niego, żeby ukrócić grę Szwedów na czas, a w tedy trener założył mu ''siatę'' i odkopnął piłkę. Po tej sytuacji arbiter za winnego uznał członka naszej drużyny i ukarał go żółtą kartką...