reklama

Buffon odrzucił dwie oferty Barcelony

Buffon odrzucił dwie oferty Barcelony
Miałem dwie oferty z Barcelony, ale nie chciałem być zmiennikiem. W Juventusie to zaakceptowałem ze względu na przywiązanie do klubu. Byłem zmęczony taką rolą. Dwa lata wystarczą. Czemu wybrałem Parmę? Emocje wzięły górę. Kocham to miejsce. Wiedziałem, że Parma może dać mi coś, czego nie da żadna inna drużyna.
Gianluigi Buffon za:Marca
reklama

Morata po meczu z Polską otrzymywał pogróżki

Morata po meczu z Polską otrzymywał pogróżki
Nie spałem przez 9 godzin po meczu z Polską. Otrzymywałem groźby, zniewagi wobec mojej rodziny. "Mam nadzieję, że twoje dzieci umrą". Ale nic mi nie jest, może kilka lat temu byłbym przerażony. Ale teraz... kilka tygodni spędziłem w izolacji od wszystkiego. Ludzie gwiżdżą na mnie, ale daję z siebie wszystko. Oddaję życie za drużynę narodową. Gdybyśmy wygrali 3:0 ze Szwecją lub Polską, stadion zrobiłby "falę". Wszystko, co mówię jest interpretowane... Chciałbym, żeby ludzie weszli w moją skórę. Casillas, Raul i Reina mówili mi, żebym nie przywiązywał wagi do krytyki.
Alvaro Morata za:Cadena COPE

Mateusz Borek chce zmian w sztabie Paulo Sousy

Mateusz Borek chce zmian w sztabie Paulo Sousy
Chcę naprawdę więcej Polaków w sztabie Paulo Sousy...Patrzę na ławkę rezerwowych Szwedów i widzę siedem osób, którym wyrywa aż serducho, kiedy śpiewają hymn. I jest nasz hymn... Wiem, że to jest poboczny temat i może to nie ma znaczenia, ale widzę całą ławkę i tam poza rzecznikiem - Jakubem Kwiatkowskim - nie śpiewa nikt, bo nie znają polskiego i nie znają naszego hymnu.
Mateusz Borek za:Kanał Sportowy

Totti cieszy się, że Mourinho poprowadzi Romę

Totti cieszy się, że Mourinho poprowadzi Romę
Czekamy na przybycie Jose Mourinho. Mamy najlepszego trenera na świecie. Bycie trenowanym przez niego byłoby miłe, ale nie teraz, lecz gdy byłem młodym piłkarzem.
Francesco Totti za:ilromanista.eu
reklama

Piątkowa okładka "Przeglądu Sportowego"

Piątkowa okładka

Poszukiwania trwają

Poszukiwania trwają

Ukraińcy podziękowali Szwedom za awans

Przed szwedzką ambasadą w Kijowie stanął baner, na którym Ukraińcy podziękowali za awans do 1/8 finału. Gdyby nie wygrana Szwecji nad Polską Ukraina pożegnałaby się z turniejem po fazie grupowej.
reklama