reklama

Definicja urugwajskiego piłkarza w kilkanaście sekund

Walka na całego, dobra technika, nie odpuszczanie i totalna niezłomność - tak grają Urugwajczycy! A w tym przypadku - Nahitan Nández :)
reklama

Manchester City bliski gigantycznego transferu!

Manchester City bliski gigantycznego transferu!
Jak podały angielskie media, Manchester City jest bliski przeprowadzenia pierwszego wielkiego transferu w letnim oknie. Do drużyny Pepa Guardioli ma trafić Jack Grealish, za którego ''The Citizens'' zapłacą Aston Villi około 100 milionów funtów, co będzie największym transferem przeprowadzonym przez klub z Premier League w historii. Transfer reprezentanta Anglii ma być oficjalnie ogłoszony tuż po zakończeniu trwających mistrzostw Europy.
za:dailymail.co.uk

Florentino Perez zdradził wielkie trenerskie marzenie Zidane'a

Florentino Perez zdradził wielkie trenerskie marzenie Zidane'a
Ja go znam od 2001 roku i on ma wszelkie zalety, jakie istnieją, a ja go bardzo kocham. Życzę mu wszystkiego najlepszego, bo ciągle jest młody i ma przed sobą poważne życie zawodowo-sportowe. Ma wielkie nadzieje na zostanie selekcjonerem Francji i na pewno to się mu uda.
Florentino Perez za:realmadryt.pl

Łukasz Piszczek ogłosił powrót do LKS Goczałkowice-Zdrój!

Łukasz Piszczek po wielu latach spędzonych w Borussii Dortmund oficjalnie ogłasza powrót do Domu, czyli do LKS Goczałkowice-Zdrój!
reklama

Robert Lewandowski oczami włoskich mediów

Robert Lewandowski oczami włoskich mediów

Buffon odrzucił dwie oferty Barcelony

Buffon odrzucił dwie oferty Barcelony
Miałem dwie oferty z Barcelony, ale nie chciałem być zmiennikiem. W Juventusie to zaakceptowałem ze względu na przywiązanie do klubu. Byłem zmęczony taką rolą. Dwa lata wystarczą. Czemu wybrałem Parmę? Emocje wzięły górę. Kocham to miejsce. Wiedziałem, że Parma może dać mi coś, czego nie da żadna inna drużyna.
Gianluigi Buffon za:Marca

Morata po meczu z Polską otrzymywał pogróżki

Morata po meczu z Polską otrzymywał pogróżki
Nie spałem przez 9 godzin po meczu z Polską. Otrzymywałem groźby, zniewagi wobec mojej rodziny. "Mam nadzieję, że twoje dzieci umrą". Ale nic mi nie jest, może kilka lat temu byłbym przerażony. Ale teraz... kilka tygodni spędziłem w izolacji od wszystkiego. Ludzie gwiżdżą na mnie, ale daję z siebie wszystko. Oddaję życie za drużynę narodową. Gdybyśmy wygrali 3:0 ze Szwecją lub Polską, stadion zrobiłby "falę". Wszystko, co mówię jest interpretowane... Chciałbym, żeby ludzie weszli w moją skórę. Casillas, Raul i Reina mówili mi, żebym nie przywiązywał wagi do krytyki.
Alvaro Morata za:Cadena COPE
reklama