Spokojne słowa Varane'a po odpadnięciu z EURO

To oczywiście dla nas ogromne rozczarowanie. Dzisiejszej nocy zareagowaliśmy na to, co się stało, przespaliśmy pierwszą połowę. Brakowało nam wszystkiego. Zareagowaliśmy w drugiej części spotkania, ale później zostawiliśmy miejsce rywalom, a oni wrócili do gry. W przerwie rozmawialiśmy w szatni, byliśmy sfrustrowani, bo nie zrobiliśmy tego, co chcieliśmy. Rzuty karne to loteria. Byłoby inaczej, gdyby udało się nam zdobyć bramkę w dogrywce. Mieliśmy szanse na to, żeby to zrobić. Mamy dobry skład i dobrą mentalność. Przeanalizujemy to, co się stało. Trzymamy głowy wysoko, w szatni będzie bardzo spokojnie. Mamy kolejne cele do spełnienia.
Raphael Varane za:RMC Sport

Bruno Fernandes bez formy na Euro

Rocznica transferu Varane'a do Realu

Niesamowite emocje w ''grupie śmierci''

Piękne uderzenie Shaqiriego na 2:0!

Xherdan Shaqiri wie, jak strzelać piękne gole na Euro! Coś o tym wiemy... 2:0 dla Szwajcarii!