Wiadomość Kyliana Mbappe po zmarnowaniu decydującego karnego

Bardzo ciężko jest przewrócić tę kartkę na kolejną stronę... Jesteśmy bardzo smutni po odpadnięciu z turnieju w takich okolicznościach, nie udało nam się osiągnąć naszego celu. Przepraszam za rzut karny. Chciałem pomóc drużynie, ale nie dałem rady. Trudno zasnąć po takim meczu, ale niestety taki już jest sport, który i tak kocham. Wiem, że kibice są rozczarowani, ale chcę im podziękować za nieustające wsparcie i wiarę w naszą drużynę. Najważniejsze byśmy na kolejnych turniejach byli mocniejsi. Gratuluję Szwajcarom i życzę im powodzenia.
Kylian Mbappe za:twitter.com/KMbappe

Spokojne słowa Varane'a po odpadnięciu z EURO

To oczywiście dla nas ogromne rozczarowanie. Dzisiejszej nocy zareagowaliśmy na to, co się stało, przespaliśmy pierwszą połowę. Brakowało nam wszystkiego. Zareagowaliśmy w drugiej części spotkania, ale później zostawiliśmy miejsce rywalom, a oni wrócili do gry. W przerwie rozmawialiśmy w szatni, byliśmy sfrustrowani, bo nie zrobiliśmy tego, co chcieliśmy. Rzuty karne to loteria. Byłoby inaczej, gdyby udało się nam zdobyć bramkę w dogrywce. Mieliśmy szanse na to, żeby to zrobić. Mamy dobry skład i dobrą mentalność. Przeanalizujemy to, co się stało. Trzymamy głowy wysoko, w szatni będzie bardzo spokojnie. Mamy kolejne cele do spełnienia.
Raphael Varane za:RMC Sport

Ćwierćfinałowe pary Copa America

Argentyna rozbija Boliwię w Copa America

Boliwia przegrywa z Argentyną 1-4, a dwa gole dla zwycięskiej drużyny zdobywa Leo Messi, który w spotkaniu dał prawdziwy koncert!

Mecze w TV: 29 Czerwca 2021

18 :00TVP 2, TVP Sport