Krzysztof Stanowski potwierdza transfery!

Benzema był załamany

Francuskie media twierdzą, że Karim Benzema był ostatnim piłkarzem reprezentacji Francji, który zszedł z boiska po porażce ze Szwajcarią. Napastnik Realu Madryt długo nie mógł pogodzić się z tym, co wydarzyło się w poniedziałkowy wieczór na stadionie w Bukareszcie.
za:get French Football News

Pele pocieszył Mbappe

Kylian, głowa do góry! Jutro jest pierwszy dzień nowej przygody.
Pele za:Twitter

Rebić przygląda się zza linii, jak Hiszpanie strzelają Chorwacji gola

38. minuta meczu, Ante Rebić na luzie zmienia sobie buty za linią boczną boiska i zamiast wejść na boisku od razu po tym, Chorwat ogląda, jak Pablo Sarabia ładuje bramkę na 1-1...

OFICJALNIE: Fernandinho na dłużej w Manchesterze City!

Manchester City poinformował o rocznym przedłużeniu umowy z Fernandinho. Brazylijczyk trafił do ekipy ''The Citizens'' w 2013 roku i od tamtej pory zdobył z klubem 12 trofeów, notując w tym czasie ponad 350 występów.
za:mancity.com

Serie A pozostaje w Eleven Sports!

Spokojne słowa Varane'a po odpadnięciu z EURO

To oczywiście dla nas ogromne rozczarowanie. Dzisiejszej nocy zareagowaliśmy na to, co się stało, przespaliśmy pierwszą połowę. Brakowało nam wszystkiego. Zareagowaliśmy w drugiej części spotkania, ale później zostawiliśmy miejsce rywalom, a oni wrócili do gry. W przerwie rozmawialiśmy w szatni, byliśmy sfrustrowani, bo nie zrobiliśmy tego, co chcieliśmy. Rzuty karne to loteria. Byłoby inaczej, gdyby udało się nam zdobyć bramkę w dogrywce. Mieliśmy szanse na to, żeby to zrobić. Mamy dobry skład i dobrą mentalność. Przeanalizujemy to, co się stało. Trzymamy głowy wysoko, w szatni będzie bardzo spokojnie. Mamy kolejne cele do spełnienia.
Raphael Varane za:RMC Sport