reklama

Wiadomość Willa Ferrella do piłkarzy Szwecji

Dzisiaj Szwedzi grają z Ukrainą. Jak widać amerykański komik Will Ferrell mocno się wczuł w szwedzkie klimaty... Naprawdę mocno.
reklama

Vieira będzie trenować Crystal Palace

Vieira będzie trenować Crystal Palace
Dziennikarz David Ornstein poinformował, że Patrick Vieira zostanie nowym trenerem Crystal Palace. Ostatnim klubem prowadzonym przez Francuza była Nicea.
za: B/R Football

Karny Mbappe z muzyką z ''Titanica''

To nie jest filmik dla kibiców, którzy łatwo się wzruszają. ;)
źródło:youtube.com

Raper Red dowiedział się od Perisicia, że...

Raper Red dowiedział się od Perisicia, że...
Jako kibic, który kocha tę drużynę, znajomy Ivana Perisicia, który pochodzi z mojej miejscowości, a dwa dni temu powiedział mi, że miał pozytywny test, ja nie miałem oczekiwań wobec tej reprezentacji. To drużyna w fazie przemiany i mogę powiedzieć, że wczoraj był ostatni mecz Luki Modricia w reprezentacji i bardziej z tym mi jest smutno. Lovren i Perisić zrobiliby coś więcej, ale to tylko gdybanie. Odpadliśmy, nie mam kaca po tej porażce, bardziej jest mi smutno ze względu na ostatni mecz Modricia. Jeszcze o tym nie powiedział, ale za kilka dni powie o tym. Wiem to z pierwszej ręki. "Mozart" piłki nożnej odchodzi, prawdopodobnie dzień wcześniej Cristiano Ronaldo też nie zagra w narodowej kadrze. Kończy się pewna era i mając 43 lata jest mi z tego powodu bardziej smutno.
Red za:polsatsport.pl
reklama

Artur Sobiech w Lechu Poznań!

Artur Sobiech w Lechu Poznań!
Nowym zawodnikiem Lecha Poznań został Artur Sobiech. 31-letni napastnik po pomyślnym zaliczeniu testów medycznych we współpracującej z klubem klinice Rehasport, podpisał z "Kolejorzem" dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejnych dwanaście miesięcy.
za:lechpoznan.pl

Krzysztof Stanowski potwierdza transfery!

Krzysztof Stanowski potwierdza transfery!

Benzema był załamany

Benzema był załamany
Francuskie media twierdzą, że Karim Benzema był ostatnim piłkarzem reprezentacji Francji, który zszedł z boiska po porażce ze Szwajcarią. Napastnik Realu Madryt długo nie mógł pogodzić się z tym, co wydarzyło się w poniedziałkowy wieczór na stadionie w Bukareszcie.
za:get French Football News
reklama