reklama

Niesamowita wytrzymałość Pedriego

Niesamowita wytrzymałość Pedriego
reklama

Fatalna atmosfera w reprezentacji Francji

Fatalna atmosfera w reprezentacji Francji
Kilka dni po odpadnięciu Francji z EURO 2020 po konkursie rzutów karnych ze Szwajcarią dziennik ''L'Equipe'' opublikował artykuł, w którym przyjrzał się atmosferze, która panowała w zespole w ostatnich tygodniach. Ta okazała się nad wyraz słaba. Pierwsze zgrzyty pojawiły się jeszcze przy okazji meczu towarzyskiego z Bułgarią. Wówczas Kylian Mbappe miał wielkie pretensje do Oliviera Giroud za jego uwagi na boisku. Mimo iż napastnik Chelsea tłumaczył później, że jego słowa nie były wycelowane w 22-latka, a miały służyć lepszemu ustawianiu się zespołu, ten pozostawał niezadowolony. Taka postawa gwiazdora PSG nie podobała się ''starszyźnie'' zespołu, a więc Hugo Llorisowi, Steve'owi Mandandzie czy Moussie Sissoko. Drużyna zaczęła dzielić się na dwa obozy - stojących po stronie Mbappe oraz podzielających zdanie Giroud. Kolejnym ciosem dla drużyny Deschampsa była kontuzja Ousmane'a Dembele, który był dobrym duchem drużyny i pełnił funkcję ''łącznika'' między dwiema grupami. Ponadto piłkarze zgodnie narzekali na warunki zgrupowania. Byli niezadowoleni z powodu ograniczonych kontaktów z rodzinami oraz z zakwaterowania w hotelu Marriott w Budapeszcie. Do otwartych konfliktów między zawodnikami doszło podczas meczu ze Szwajcarią. Paul Pogba i Adrien Rabiot mieli wręcz wyzywać się na boisku, a Raphael Varane otwarcie krytykował postawę Benjamina Pavarda. W tym czasie na trybunach stadionu w Bukareszcie swoje show dała matka Adriena Rabiota, która wszczęła awanturę z rodzinami Paula Pogby i Kyliana Mbappe.
za:lequipe.fr

Plan doskonały

Plan doskonały
I już wiemy dlaczego tak cicho z jego kontraktem :D

Roberto Martinez wskazał faworytów do ''Złotej Piłki''

Roberto Martinez wskazał faworytów do ''Złotej Piłki''
Złota Piłka? Dałbym po 50 euro na Kevina De Bruyne i Romelu Lukaku. Myślę, że na swoich pozycjach obaj byli najlepsi na świecie. Mam nadzieję, że otrzymają nagrody indywidualne, zasługują na to. W przypadku Lukaku mogę być nieco stronniczy. Darzę go ogromną sympatią. Mówimy o piłkarzu, który jest kimś więcej, niż tylko znakomitym strzelcem. Odkąd gra w Interze stał się jeszcze bardziej dojrzały. Przybył do właściwego klubu we właściwym czasie i trafił na Antonio Conte, czyli odpowiedniego trenera.
Roberto Martinez za:goal.com
reklama

Mbappe zerwał rozmowy z PSG

Mbappe zerwał rozmowy z PSG

Dziwne uczucie, prawda?

Dziwne uczucie, prawda?

Najnowsze słowa Laporty o sytuacji Messiego

Najnowsze słowa Laporty o sytuacji Messiego
Chcemy, żeby Lionel Messi został i Leo też chce zostać. Wszystko jest na właściwej drodze. Mamy problem z Finansowym Fair Play. Jesteśmy w trakcie szukania najlepszego rozwiązania dla obu stron.
Joan Laporta za:Fabrizio Romano na Twitterze
reklama