reklama

OFICJALNIE: Marsylia wzmacnia środek pola!

OFICJALNIE: Marsylia wzmacnia środek pola!
Gerson Santos da Silva został nowym zawodnikiem Olympique Marsylii. 24-letni środkowy pomocnik podpisał z francuskim klubem 5-letni kontrakt, a Flamengo zarobiło na jego sprzedaży 25 mln €. W przeszłości Gerson wysępował w Fiorentinie oraz AS Romie, jednak w 2019 roku zdecydował się na powrót do Brazylii, gdzie w końcu stał się filarem swojej drużyny.
za:om.fr
reklama

Tak Wolfsburg czeka na oficjalny komunikat o Leo Messim

Tak Wolfsburg czeka na oficjalny komunikat o Leo Messim

Oświadczenie Michała Żewłakowa o wyroku sądu

Oświadczenie Michała Żewłakowa o wyroku sądu
Pragnę poinformować, że w pełni akceptuję nałożoną na mnie karę. Poprosiłem moich prawników, aby nie podejmowali w tej sprawie żadnych działań odwoławczych. Wyrok sądu wykonam w pełni, dodatkowo podtrzymuję wcześniejszą deklarację włączenia się w działania społeczne na rzecz propagowania trzeźwości kierowców oraz pomocy ofiarom wypadków drogowych. W tej sprawie czekałem do zamknięcia postępowania przed organami państwowymi. Mam pełną świadomość czynu, który popełniłem i szczerze pragnę naprawić swój błąd. Choć zdaję sobie sprawę, że konsekwencje mojej nieodpowiedzialności będą towarzyszyć mi jeszcze przez długi czas, chciałbym po zadośćuczynieniu mojej głupocie móc wreszcie zamknąć tę zawstydzającą mnie sprawę i ponownie zasłużyć na zaufanie. Raz jeszcze przepraszam wszystkich za moje zachowanie.
Michał Żewłakow za:twitter.com/ZewlakowMichal

Dyrektor BVB otwarcie mówi o transferze Sancho

Dyrektor BVB otwarcie mówi o transferze Sancho
Osiągnęliśmy porozumienie z Manchesterem United w sprawie Sancho. Jadon stanowczo wyraził chęć zmiany otoczenia, my chcieliśmy, żeby został w zespole. Pieniądze z tego transferu nas nie cieszą, jesteśmy smutni, że od nas odchodzi.
Hans-Joachim Watzke za:billd.de
reklama

OFICJALNIE: Japoński skrzydłowy w Zagłębiu Lubin!

OFICJALNIE: Japoński skrzydłowy w Zagłębiu Lubin!
Koki Hinoko został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin. 20-letni Japończyk podpisał z klubem 3-letnią umowę. Piłkarz w sezonie 2019/20 trafił do rezerw Stomilu Olsztyn, jednak jeszcze w tamtych rozgrywkach został przeniesiony do dorosłej drużyny i wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie. Zeszły sezon Hinoko rozegrał już jako podstawowy zawodnik drużyny z Olsztyna, strzelając w 31 meczach 5 bramek i zaliczając 3 asysty.
za:zaglebie.com

Pierwszy dzień Nagelsmanna w Bayernie

Pierwszy dzień Nagelsmanna w Bayernie

Rafał Gikiewicz zostaje w Augsburgu

Rafał Gikiewicz zostaje w Augsburgu
Chcę zostać w Augsburgu i tutaj spełniać swoje cele. Czuję się doceniany, ale sam sobie to wszystko wywalczyłem. Już wiele razy stawiano na mnie krzyżyk. Pukano się w głowę, jak marzyłem o grze w Bundeslidze. Teraz też mogliby już postawić na młodego Niemca, czy Koubka za którego zapłacili kupę kasy, ale nie chcą tego robić, bo spełniam ich wymagania. Wywalczyłem sobie miejsce i pokazałem, że na nie zasługuję. Świetnie pracuje mi się z trenerem bramkarzy, który mówi mi, że mogę być jeszcze lepszy, a na najwyższym poziomie pogram jeszcze co najmniej trzy lata. Skoro obie strony są zadowolone, nie ma co kombinować. Dobrze mi się tu żyje. Nowa umowa będzie dla mnie kolejnym dowodem, że decyzje i praca w ostatnich latach doprowadziły mnie do właściwego miejsca w karierze. Jeszcze dam o sobie znać.
Rafał Gikiewicz za:meczyki.pl
reklama