reklama

Brutalnie szczere słowa prezydenta Napoli o Gattuso

Brutalnie szczere słowa prezydenta Napoli o Gattuso
Nigdy nie chciałem zwolnić Gattuso, widziałem ile bólu sprawia mu choroba, w praktyce nie było go w zasadzie na ławce. Bałem się, że jeśli sytuacja będzie się pogarszać, będziemy musieli interweniować. Wierzyłem, że mimo wszystko awansujemy do Ligi Mistrzów, miałem nawet przygotowany komunikat, w którym dziękuję za to Gattuso, ale wiedziałem, że potrzebna będzie zmiana. Prawdę mówiąc, właściwą decyzję podjąłem już nawet zeszłego lata, sprowadzałem go tylko po to, by zapełnił lukę po Carlo Ancelottim. Nawet gdyby wygrał mistrzostwo, jego misja dobiegłaby końca. Podpisaliśmy się pod umową, która miała ledwie kilka linijek, prawnicy rozszerzyli to do 27 linii. Ze Spallettim skontaktowałem się, gdy Gattuso zachorował. Na szczęście wyzdrowiał, ale sytuacja była jasna. Z Luciano mieliśmy kontakt od lat, on wie jak zorganizować zespół, radził sobie z problemami w Romie i Interze.
Aurelio de Laurentiis za:Sky Sport Italia
reklama

OFICJALNIE: Marsylia wzmacnia środek pola!

OFICJALNIE: Marsylia wzmacnia środek pola!
Gerson Santos da Silva został nowym zawodnikiem Olympique Marsylii. 24-letni środkowy pomocnik podpisał z francuskim klubem 5-letni kontrakt, a Flamengo zarobiło na jego sprzedaży 25 mln €. W przeszłości Gerson wysępował w Fiorentinie oraz AS Romie, jednak w 2019 roku zdecydował się na powrót do Brazylii, gdzie w końcu stał się filarem swojej drużyny.
za:om.fr

Tak Wolfsburg czeka na oficjalny komunikat o Leo Messim

Tak Wolfsburg czeka na oficjalny komunikat o Leo Messim

Oświadczenie Michała Żewłakowa o wyroku sądu

Oświadczenie Michała Żewłakowa o wyroku sądu
Pragnę poinformować, że w pełni akceptuję nałożoną na mnie karę. Poprosiłem moich prawników, aby nie podejmowali w tej sprawie żadnych działań odwoławczych. Wyrok sądu wykonam w pełni, dodatkowo podtrzymuję wcześniejszą deklarację włączenia się w działania społeczne na rzecz propagowania trzeźwości kierowców oraz pomocy ofiarom wypadków drogowych. W tej sprawie czekałem do zamknięcia postępowania przed organami państwowymi. Mam pełną świadomość czynu, który popełniłem i szczerze pragnę naprawić swój błąd. Choć zdaję sobie sprawę, że konsekwencje mojej nieodpowiedzialności będą towarzyszyć mi jeszcze przez długi czas, chciałbym po zadośćuczynieniu mojej głupocie móc wreszcie zamknąć tę zawstydzającą mnie sprawę i ponownie zasłużyć na zaufanie. Raz jeszcze przepraszam wszystkich za moje zachowanie.
Michał Żewłakow za:twitter.com/ZewlakowMichal
reklama

Dyrektor BVB otwarcie mówi o transferze Sancho

Dyrektor BVB otwarcie mówi o transferze Sancho
Osiągnęliśmy porozumienie z Manchesterem United w sprawie Sancho. Jadon stanowczo wyraził chęć zmiany otoczenia, my chcieliśmy, żeby został w zespole. Pieniądze z tego transferu nas nie cieszą, jesteśmy smutni, że od nas odchodzi.
Hans-Joachim Watzke za:billd.de

OFICJALNIE: Japoński skrzydłowy w Zagłębiu Lubin!

OFICJALNIE: Japoński skrzydłowy w Zagłębiu Lubin!
Koki Hinoko został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin. 20-letni Japończyk podpisał z klubem 3-letnią umowę. Piłkarz w sezonie 2019/20 trafił do rezerw Stomilu Olsztyn, jednak jeszcze w tamtych rozgrywkach został przeniesiony do dorosłej drużyny i wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie. Zeszły sezon Hinoko rozegrał już jako podstawowy zawodnik drużyny z Olsztyna, strzelając w 31 meczach 5 bramek i zaliczając 3 asysty.
za:zaglebie.com

Pierwszy dzień Nagelsmanna w Bayernie

Pierwszy dzień Nagelsmanna w Bayernie
reklama