reklama

Sevela rozstał się z Zagłębiem Lubin

Sevela rozstał się z Zagłębiem Lubin
Martin Sevela nie jest już szkoleniowcem Zagłębia Lubin, poinformował klub w oficjalnym komunikacie. 45-letni trener został wykupiony przez saudyjskie Abha FC. Sevela pracował w Zagłębiu od września 2019 roku.
za:@zaglebielubin
reklama

Aleksander Buksa piłkarzem Genoi

Aleksander Buksa piłkarzem Genoi
Aleksander Buksa został nowym piłkarzem Genoi. 18-letni napastnik zmienił klub na zasadzie wolnego transferu, po wygaśnięciu kontraktu z Wisłą Kraków. Genoa w zakończonym sezonie Serie A zajęła jedenaste miejsce.
za:gianlucadimarzio.com

Solskjaer złowił Sancho

Solskjaer złowił Sancho

Francuzi chcą powtórzenia meczu ze Szwajcarią

Francuzi chcą powtórzenia meczu ze Szwajcarią
Aż 240 tysięcy Francuzów podpisało internetową petycję w sprawie powtórzenia meczu ze Szwajcarią. Według twórców pomysłu w trakcie "jedenastki" wykonywanej przez piłkarza PSG Yann Sommer nie stał na linii bramkowej i tym samym złamał przepisy, więc spotkanie powinno zostać rozegrane jeszcze raz.
za:calciomercato.com
reklama

Odpowiedź Enrique na pytanie, czy ktoś gra lepiej od Hiszpanii na Euro

Krótka piłka ;)

Michał Pazdan wraca do Jagiellonii

Michał Pazdan wraca do Jagiellonii
Michał Pazdan wraca do Ekstraklasy, informuje dziennikarz TVP Sport Radosław Przybysz. 33-letni obrońca, który ostatnio był piłkarzem Ankaragucu, podpisze dwuletnią umowę z Jagiellonią Białystok. Pazdan reprezentował już barwy klubu z Podlasia w latach 2012-15.
za:sport.tvp.pl

Sergio Ramos chce dołączyć do PSG

Sergio Ramos chce dołączyć do PSG
Sergio Ramos chce dołączyć do PSG, ale droga do porozumienia jest jeszcze daleka, informuje "Le Parisien". W czwartek brat i jednocześnie agent piłkarza przyleciał do Paryża na negocjacje z władzami klubu. PSG przedstawiło już swoją ofertę kontraktu, ale wciąż pozostaje do ustalenia wiele szczegółów. Wicemistrzowie Francji chcą, aby Ramos podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Zbyt krótka długość nowej umowy była wcześniej powodem rozstania z Realem. Oprócz tego PSG nie może sobie pozwolić na zaoferowanie zbyt wysokiej pensji 35-latkowi. Wszystkie te szczegóły sprawiają, że do porozumienia wciąż jest jeszcze daleka droga.
za:leparisien.fr
reklama