Wytypuj zwycięzców ćwierćfinałów Euro 2020 i zgarnij 50 000 PLN!

Wytypuj mecze 1/4 finału i zgarnij 50 000 zł!

Ćwierćfinały Euro 2020 czas zacząć! Z tej okazji bukmacher Betfan przygotował akcję promocyjną, w której gracze mogą wzbogacić się aż o 50 000 zł za poprawne wytypowanie rozstrzygnięć wszystkich meczów 1/4 finału! Jak zakończą się mecze w regulaminowych 90 minutach? Wytypuj i walcz o nawet 50 000 zł bonusu!

Nie masz konta w Betfan?

Jak powalczyć o 50 000 zł?

1. Postaw na EURO

• Zagraj kupon zawierający wszystkie mecze 1/4 finału EURO za dokładnie 49 zł.
  • Ważne są TYLKO przedmeczowe typy 1x2 (wygrana gospodarzy, remis, wygrana gości)
  • NA KUPONIE MUSZĄ ZNAJDOWAĆ SIĘ TYLKO MECZE 1/4 FINAŁU EURO 2020

2. Traf i wygraj!

• Jeśli trafisz 4 na 4 rozstrzygnięcia w 90 minutach meczu (bez dogrywki i karnych), to zgarniesz bonus wynoszący 50 000 zł!
  • Poza bonusem z puli 50 000 zł otrzymasz oczywiście również swoją wygraną za kupon.
  • W przypadku więcej niż jednego zwycięzcy pula bonusowa 50 000 zł zostanie podzielona pomiędzy wszystkich autorów celnych kuponów.

• W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50zł na start !

Kod bonusowy: TYPERIA

OFICJALNIE: Tom Heaton wraca do Manchesteru United

Tom Heaton po 11 latach wraca do Manchesteru United. 35-latek trafił na Old Trafford na zasadzie wolnego transferu i podpisał z klubem 2-letnią umowę.
za:manutd.com

PSG i tak dopnie swego...

Tak Naprzód Świbie świętuje awans do A-Klasy

VAR od nowego sezonu w Fortuna 1. Lidze!

Komisja ds. Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdziła decyzję o wykorzystaniu systemu VAR w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi od sezonu 2021/22. Polska jest jednym z pierwszych krajów w Europie, który wprowadzi wideo powtórki również na drugim poziomie rozgrywkowym.
za:1liga.org

OFICJALNIE: Juan Mata na dłużej w Manchesterze United

Manchester United poinformował o rocznym przedłużeniu kontraktu z Juanem Matą, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2022 roku. 33-latek trafił na Old Trafford w 2014 roku i rozegrał od tamtego czasu 273 mecze, zdobywając 51 bramek.