reklama

Oni będą wolnymi zawodnikami w przyszłym roku

Oni będą wolnymi zawodnikami w przyszłym roku
reklama

OFICJALNIE: Boubakary Soumare piłkarzem Leicester City!

OFICJALNIE: Boubakary Soumare piłkarzem Leicester City!
Boubakary Soumare został nowym zawodnikiem Leicester City. 22-letni francuski pomocnik podpisał z ''Lisami'' 5-letni kontrakt, a Lille otrzyma za sprzedaż piłkarza około 17 milionów funtów. Soumare był filarem Lille w ubiegłym sezonie, kiedy to ekipa z północy Francji niespodziewanie sięgnęła po mistrzostwo Francji.
za:lcfc.com

Reprezentanci Polski są zadowoleni z pracy z Sousą

Reprezentanci Polski są zadowoleni z pracy z Sousą
Powiem to za siebie i za kolegów, z którymi rozmawiałem na zgrupowaniu - wiara w trenera jest bardzo duża. To jest świetny trener. Czasami wydaje mi się, że jego koncepcji, która była naprawdę super, nie byliśmy w stanie zrealizować z racji naszych umiejętności i nawyków. Sousa stara zmieniać się te nawyki i wprowadza nowy styl gry. Ja jestem trenerowi wdzięczny, że dostałem powołanie na EURO. Z tego, co słyszałem w zespole, to wszyscy trenera Sousę szanują i chcieliby, żeby został.
Tymoteusz Puchacz za:Futbol i cała reszta

Ojciec Grzegorza Krychowiaka broni syna

Ojciec Grzegorza Krychowiaka broni syna
Kibic ma prawo do własnego zdania i krytyki. To normalne. Jednak trzeba znać umiar. To nie fair, kiedy wali się jak w bęben w chłopaka, który wielokrotnie ratował skórę drużynie. Ze Słowacją Grzesiek nie kalkulował, chciał jak najszybciej odebrać rywalom piłkę, przerwać akcję. Pierwszą kartkę zarobił, gdy próbował naprawić błąd Kamila Jóźwiaka, który chwilę wcześniej stracił futbolówkę. A druga, to normalna stykowa sytuacja. Sędzia mógł, ale nie musiał go upomnieć. Syn mógł zapozorować atak, albo się odwrócić, udać, że nie widzi. Ale on już taki jest, że kiedy powstaje zagrożenie dla zespołu, to rusza pierwszy, żeby je zlikwidować. Grzesiek przez lata funkcjonowania w zawodowym futbolu na najwyższym poziomie musiał się uodpornić tak na pochwały kibiców i dziennikarzy, jak i na krytykę. Gdyby miał brać do głowy wszystko to, co się o nim pisze, to chyba by zwariował. Najgorsze w tym wszystkim jest, że hejterzy chyba nie zdają sobie sprawy, że ich często wulgarne i złośliwe opinie najbardziej uderzają w bliskich zawodnika. Każdy ma rodziny, przyjaciół, żony, dzieci. To my najbardziej przeżywaliśmy, to co po EURO pisało się o Grzegorzu. Do dziś to jeszcze we mnie siedzi i wciąż boli.
Edward Krychowiak za:Fakt
reklama

Real nie planuje transferu kolejnego obrońcy

Real nie planuje transferu kolejnego obrońcy

Jose Mourinho już w Rzymie!

Jose Mourinho już w Rzymie!

Toni Kroos zakończył reprezentacyjną karierę!

Toni Kroos zakończył reprezentacyjną karierę!
Grałem dla Niemiec już 106 razy. Nie będzie kolejnego. Dałem z siebie wszystko i bardzo bym chciał mieć 109 występów, zdobywając na koniec tytuł mistrza Europy. Decyzję o rezygnacji podjąłem już jakiś czas temu. Od dawna było dla mnie jasne, że nie będę dostępny na mistrzostwa świata w Katarze. Głównie dlatego, iż chcę skoncentrować się na moich celach z Realem Madryt przez kolejne kilka lat. Potrzebuję przerwy, której nie miałem jako zawodnik reprezentacji od jedenastu lat. Jako mąż i tata chciałbym mieć też więcej czasu dla mojej żony i trójki dzieci. To był dla mnie wielki zaszczyt, że mogłem nosić tę koszulkę przez tak długi czas. Robiłem to z dumą i pasją. Dziękuję wszystkim kibicom, którzy nieśli mnie swoimi brawami i okrzykami. Dziękuję wszystkim krytykom za dodatkową motywację. Na sam koniec chciałbym podziękować Jogiemu Loewowi. Uczynił mnie reprezentantem kraju i mistrzem świata. Ufał mi. Od dawna pisaliśmy historię pełną sukcesów. To był dla mnie zaszczyt, że mogłem robić to dobrze. Życzę powodzenia i sukcesów Hansiemu Flickowi.
Toni Kroos za:instagram.com/toni.kr8s
reklama