reklama

Rozszerzona rzeczywistość na piłkarskim boisku

Jak działają reklamowe bandy na stadionie piłkarskim? Otóż w wielu przypadkach na zasadzie rozszerzonej rzeczywistości! Jedno to to, co kibice widzą na stadionie, a drugie to, co widać w naszych telewizorach. Dzięki temu każdy wydawca może mieć swój zestaw reklam w transmisji.
reklama

EURO 2020 oczami Mateusza Borka

EURO 2020 oczami Mateusza Borka
Turniej jest niezwykle skomplikowanym przedsięwzięciem logistycznym oraz biznesowym. Tysiące kilometrów przemierzane w samolotach, setki kontroli, kolejki na lotniskach, wizy, codzienne testy - to rzeczywistość dziennikarzy i kibiców podczas Euro. Decyzja Michela Platiniego była gigantycznym błędem. Miało to być coś wyjątkowego, a stało się utrapieniem. Kibice nie latają, jak decydenci UEFA, prywatnymi jetami z pierwszeństwem startu na lotniskach, nie odprawiają się bez kolejki, nie czekają na nich na pasie lśniące limuzyny, nie omijają procedur.
Mateusz Borek za:Przegląd Sportowy

Doczeka się? :P

Doczeka się? :P

Doczeka się? :P

Doczeka się? :P
reklama

Doczeka się? :P

Doczeka się? :P

Kamil Kruk w Fiorentinie?!

Kamil Kruk w Fiorentinie?!
Włosi donoszą o wykazywanym przez Fiorentinę zainteresowaniu Kamilem Krukiem! Środkowy obrońca ma za sobą bardzo dobrą rundę wiosenną i chce zrobić w swojej karierze kolejny krok naprzód. Włosi oferują za transfer około 800 tysięcy euro, a samemu Krukowi - czteroletni kontrakt.
źródło:zaglebie.com

Zachowanie Loewa w 90. minucie meczu z Anglią

Filmik pochodzi z konta Rocken (@BluesRocken na Twitterze).
reklama