reklama

Angielska piłka znów przy pełnych trybunach!

Angielska piłka znów przy pełnych trybunach!
Boris Johnson, premier brytyjskiego rządu, poinformował, że od 19 lipca nie będzie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o liczbę uczestników wydarzeń sportowych na stadionach i mecze będą mogły się odbywać przy stuprocentowym zapełnieniu trybun.
za:@btsportfootball
reklama

Girona stawia na weterana

Girona stawia na weterana

Atletico pozyskało utalentowanego skrzydłowego

Atletico pozyskało utalentowanego skrzydłowego
Marcos Paulo został nowym zawodnikiem Atletico Madryt. 20-letni portugalski skrzydłowy przeniósł się do Hiszpanii na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu kontraktu z Fluminense.
za:atleticodemadrid.com

Evra w szalony sposób motywuje Anglików

Kolejne szalone video od Patrice'a Evry :D
reklama

Najtrudniejsi rywale Mounta

Najtrudniejsi rywale Mounta
Natrudniejsi rywale przeciwko którym grałem w tym sezonie? Karim Benzema i Luka Modrić.
Mason Mount za:@theMadridZone

Anelka przekonuje Mbappe do odejścia z PSG

Anelka przekonuje Mbappe do odejścia z PSG
Jeśli chce się największych zaszczytów, to w pewnym momencie trzeba odejść z PSG. Cokolwiek zrobi się w Paryżu, to zawsze znajdzie się ktoś, kto powie: "no tak, ale to tylko Francja. Najlepsze są Premier League i La Liga, a ty tam nie grałeś". Trzeba podjąć decyzję. Jeśli chce się wygrać Złotą Piłkę, dorównać Ronaldo i Messiemu, to trzeba rywalizować z najlepszymi. Gdy gra się w PSG, to nie można tego o sobie powiedzieć. Ligue 1 nie jest łatwa, ale myślę, że Premier League jest znacznie trudniejsza. Jeśli chcesz być jednym z najlepszych, to rób to, co w Paryżu, ale w Chelsea, Manchesterze United, Arsenalu, Manchesterem City czy Liverpoolem. A może jedź do Realu albo Barcelony, a może do Włoch... Wtedy będzie można mówić o bardziej globalnym wpływie.
Nicolas Anelka za:goal.com

Tylko angielscy kibice na półfinałach i finale EURO 2020

Tylko angielscy kibice na półfinałach i finale EURO 2020
UEFA oficjalnie poinformowała, jak będzie wyglądać sprzedaż wejściówek na spotkania półfinałowe i finał EURO 2020, które odbędą się na londyńskim Wembley. Ze względu na wzrost liczby zachorowań w Wielkiej Brytanii i nowe rządowe obostrzenia, bilety na te mecze będą mogli kupić wyłącznie stali mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Irlandii lub wysp Man, Guernsey oraz Jersey. Przepisy te nie dotyczą oficjeli oraz oficjalnych gości europejskich federacji. Z powodu tej decyzji na UEFA wylała się fala krytyki, której zarzucono faworyzowanie Anglii kosztem innych reprezentacji. Nie chodzi tu wyłącznie o przewagę w postaci własnych fanów w półfinale i ewentualnym finale, ale też o fakt, iż dotychczas Anglicy zagrali tylko jeden mecz poza własnym obiektem, czyli ćwierćfinałowe starcie z Ukrainą w Rzymie, podczas gdy inne kraje musiały mierzyć się z dalekimi wyjazdami.
za:uefa.com
reklama