Katastrofy Mourinho byłyby sukcesami dla innych

Wygrałem trzy trofea w Manchesterze United i było to postrzegane jako katastrofa. Dotarłem do finału pucharu z Tottenhamem, którego następnie nie mogłem rozegrać. To też było postrzegane jako katastrofa. W moich ostatnich trzech klubach wygrałem tytuł mistrza Anglii z Chelsea, trzy puchary z Manchesterem United, osiągnąłem finał z Tottenhamem, a rozgrywki ukończyliśmy na szóstym miejscu, zapewniając sobie awans do Ligi Europy. Moja katastrofa dla innych byłaby wielkim sukcesem.
Jose Mourinho za:goal.com

OFICJALNIE: Stanisław Czerczesow nie jest już selekcjonerem reprezentacji Rosji!

Rosyjska federacja piłkarska poinformowała o zwolnieniu ze stanowiska selekcjonera reprezentacji narodowej Stanisława Czerczesowa. 57-letni szkoleniowiec objął druzynę Sbornej po mistrzostwach Europy w 2016 roku. Na mundialu w 2018 roku Rosjanie pokazali się dobrej strony, a odpadli z turnieju dopiero w ćwierćfinale po rzutach karnych z Chorwacją. EURO 2020 było jednak wielkim rozczarowaniem dla drużyny Czerczesowa. Rosja zajęła ostatnie miejsce w grupie z Finalndią, Danią i Belgią i odpadła z turnieju po fazie grupowej. W czwartek Rosjanie poinformowali o zwolnieniu Czerczesowa i rozpoczęciu poszukiwań nowego trenera na eliminacje do przyszłorocznego mundialu w Katarze.
za:sportowefakty.wp.pl

Verratti potwierdził transfer Donnarummy do PSG

Gigio zasługuje na grę w europejskim klubie, który ma ambicje, by wygrać Ligi Mistrzów. Cieszę się, że będziemy razem grać w PSG, jego przybycie bardzo nam pomoże.
Marco Verratti za:twitter.com/FabrizioRomano

Dziennikarz TVN 24 odleciał po przylocie Podolskiego do Katowic

Ktoś tu pokłada bardzo duże nadzieje w nowym zawodniku Górnika Zabrze :D Nagranie pochodzi z profilu na Twitterze: twitter.com/mati_stanczyk

Zbigniew Boniek podsumował grę Krychowiaka na EURO 2020

Gdyby Grzesiek Krychowiak nie dostał idiotycznej czerwonej kartki, wygralibyśmy 3:1 i mielibyśmy autostradę do 1/8 finału. Ja do reprezentacji zawodników nie powołuję, ani nie odwołuję. Natomiast sam Grzesiek zdaje sobie sprawę z tego, że na turnieju nie był w najwyższej formie. W koncepcji Sousy pomocnicy muszą grę przyspieszać. Problemem reprezentacji na Euro było także to, że nie mieliśmy numeru sześć, zawodnika, który łączy obronę z atakiem.
Zbigniew Boniek za:Piłka Nożna

OFICJALNIE: Nacho z nowym kontraktem w Realu Madryt!

Nacho Fernandez podpisał nowy kontrakt z Realem Madryt. Na jego mocy piłkarz pozostanie w klubie do końca czerwca 2023 roku. Wychowanek ''Królewskich'' jest w klubie już od 20 lat i mimo roli wiecznego rezerwowego rozegrał w dorosłej drużynie ''Los Blancos'' 233 mecze.
za:realmadrid.com