Jakub Kuzdra wylądował w Grecji

Victoria Beckham i Leicester? Nie ma mowy!

Piątek jara się walką Conora McGregora

Hajto zabrał głos w sprawie meczu Hurkacza

Oglądałem ten mecz z Michałem Przysiężnym, który rozmawiał z Hurkaczem dzień przed meczem. Diagnoza była taka, że Berrettini to topowy zawodnik, ale jego bekhend nie jest dobry, a Hurkacz nie wykorzystał tego. Z kolei forhend Berrettiniego jest świetny. Szkoda Polaka, bo w trzecim secie grał konsekwentnie na bekhend i tego seta wygrał. Wydawało się, że to go zbuduje, bo prowadził w pierwszym secie 3:2, a przegrał 3:6, a drugiego seta przegrał 0:6. Popełnił za dużo niewymuszonych błędów. Rozmawiałem z Dawidem Celtem po meczu i mówił, że Berrettiniemu nie jest łatwo grać na bekhend, bo piłki jak rakiety fruwają po całym korcie. Polak nie był faworytem, choć doszedł do półfinału. Hurkacz miał w drugim gemie problemy, ale wygrał go. Jak zaczynał wychodzić serwis któremuś z zawodników, to ciężko było przeciwnikowi cokolwiek z tym zrobić. Uważam, że Polak miał szansę ograć Berrettiniego, mimo tego, że ten był lepszy. Włoch na kortach trawiastych jest w zasięgu Hurkacza.
Tomasz Hajto za:polsatsport.pl

Nuno Tavares piłkarzem Arsenalu!

Nuno Tavares został nowym piłkarzem Arsenalu. 21-letni obrońca rozegrał w barwach Benfiki 41 meczów, strzelił 1 gola i zaliczył 7 asyst. Według informacji Fabrizio Romano ''Kanonierzy'' zapłacili portugalskiemu gigantowi 8 milionów euro plus bonusy.
za:arsenal.com