reklama

Lingard zapowiada powrót do Manchesteru United

Lingard zapowiada powrót do Manchesteru United
Wakacje były mi bardzo potrzebne, to był długi sezon, a w jego końcówce rozegrałem wiele meczów. Bardzo chciałbym być na EURO, ale inne rzeczy też są ważne. Trenowałem na Mykonos, przygotowując się do powrotu do Manchesteru United. Wróciłem do kraju, przeszedłem kwarantannę, dostałem negatywny wynik testu na koronawirusa. Wieczorem obejrzę finał, a kolejnego dnia stawię się na treningu.
Jesse Lingard za:Kanał reprezentacji Anglii na Youtubie
reklama

Koszmarne zderzenie Hirvinga Lozano z bramkarzem Trynidadu i Tobago

W meczu Złotego Pucharu CONCACAF między Meksykiem a Trynidadem i Tobago doszło do bardzo groźnego incydentu. W doskonałej sytuacji bramkowej Hirving Lozano został popchnięty i nadział się na bramkarza Trynidadu i Tobago, Marvina Phillipsa. Meksykanin zalał się krwią i potrzebna była natychmiastowa zmiana. Zawodnik przeszedł w szpitalu zabieg i jego zdrowiu nie zagraża już bezpieczeństwo. Arbiter mimo tak groźnego incydentu nie odgwizdał w tej sytuacji faulu, a mecz zakończył się wynikiem 0-0.
źródło:youtube.com

Były prezes Bayernu krytykuje Kroosa

Były prezes  Bayernu krytykuje Kroosa
Lubię Kroosa, w przeszłości pokazywał, że potrafi grać na poziomie klasy światowej. Był świetny w Bayernie, ale jego styl gry już jest skończony. Nie pasuje do dzisiejszego futbolu. Gdy przegrywaliśmy 0-1 z Anglią, w ostatnim kwadransie Kroos nie przekroczył linii środkowej. Wciąż i wciąż podawał na boki, aż zorganizowała się obrona przeciwnika.
Uli Hoeness, były prezes Bayernu za:goal.com

Angielscy kibice skaczą po fladze Włoch

Zaczęło się... Ciężko to nawet jakoś skomentować.
reklama

Angielscy kibice i wszystko jasne...

Angielscy kibice i wszystko jasne...

Zbigniew Boniek typuje wynik finału EURO 2020

Zbigniew Boniek typuje wynik finału EURO 2020
O zwycięstwie jednego czy drugiego zespołu wcale nie muszą decydować umiejętności. To wielka wojna psychologiczna. Sprawa jest otwarta. Będę kibicował Włochom. Nie ukrywam, że są mi bliżsi. Myślę, że wytrzymają presję tego meczu. Mój typ? Mecz będzie wyrównany. Stawiam na dogrywkę i rzuty karne po których wygrają Włochy.
Zbigniew Boniek za:meczyki.pl

Sterling wie, że to ty tworzysz swój własny sukces

Sterling wie, że to ty tworzysz swój własny sukces
Pozytywny przekaz reprezentanta Anglii przed nadchodzącym finałem Euro 2020.
reklama