reklama

Wiadomość Marcusa Rashforda

Wiadomość Marcusa Rashforda
Nawet nie wiem, od czego zacząć i jak wyrazić słowami to, co czuję w tej chwili. Za mną trudny sezon, myślę, że wszyscy o tym wiedzą. Prawdopodobnie w trakcie finału brakowało mi pewności siebie. Przy rzucie karnym czułem, że coś było nie tak. Podczas długiego rozbiegu dałem sobie trochę czasu, ale nie skończyło się to tak, jak oczekiwałem. Czuję się, jakbym zawiódł moich kolegów z drużyny. Czuję się, jakbym zawiódł wszystkich. Rzut karny był wszystkim, o co zostałem poproszony, by przyczynić się do sukcesu drużyny. Mogę strzelać je we śnie, więc dlaczego nie było tak też i z tym? Cały czas mam to wszystko w głowie, odkąd uderzyłem piłkę i prawdopodobnie nie ma słowa, aby opisać to uczucie. Finał. 55 lat. Jeden rzut karny. Historia. Mogę tylko przeprosić. Chciałbym, aby wyszło inaczej. To lato było jednym z najlepszych zgrupowań, jakich doświadczyłem. Wszyscy koledzy z drużyny odegrali w tym swoją niesamowitą rolę. Zbudowaliśmy braterstwo, które jest niezniszczalne. Mój sukces jest Waszym sukcesem. Wasze porażki są moimi. Jako sportowiec spodziewałem się czytać różne rzeczy na swój temat. Niezależnie od tego, czy chodzi o mój kolor skóry, o to gdzie dorastałem czy co robiłem ostatnio w wolnym czasie. Mogę cały dzień znosić krytykę mojego występu, rzut karny nie był wystarczająco dobry, powinienem go wykorzystać, ale nigdy nie przeproszę za to kim jestem i skąd pochodzę. Nigdy nie czułem się bardziej dumny niż podczas noszenia symbolu trzech lwów na piersi i patrzenia na moją rodzinę, dopingującą mnie wśród dziesiątek tysięcy ludzi. Marzyłem o takiej chwili. Jestem Marcus Rashford, 23-latek, czarnoskóry mężczyzna z południowej części Manchesteru. Dziękuję za wszystkie miłe wiadomości. Wrócę silniejszy. Wrócimy silniejsi.
Marcus Rashford za:sport.onet.pl
reklama

Abramowicz wykłada grubą kasę na Haalanda

Abramowicz wykłada grubą kasę na Haalanda

I weź tu im odmów! ;)

I weź tu im odmów! ;)

Chłopak, który wbiegł na murawę jest... niedoszłą gwiazdą pop

Chłopak, który wbiegł na murawę jest... niedoszłą gwiazdą pop
Brytyjskie media poznały tożsamość mężczyzny, który wbiegł na boisko podczas finału Euro 2020. To uczestnik muzycznego reality show BBC ''The Search'' - Adam Harison. W programie zespół pop ''Little Mix'' wybierał najlepszych spośród 6 zespołów. Właśnie w jednym z nich - boysbandzie o nazwie ''New Priority'' znajdował się Harison. Na swoim Instagramie chłopak zamieścił taki wpis: ''Na koniec dnia... Kocham mój kraj i zrobiłem to wszystko w imię dobrej zabawy. Miłość i szacunek dla dzisiejszej Anglii. DUŻO MIŁOŚCI LUDZIE". Wpis chłopaka spotkał się ze sporą krytyką.
za:independent.co.uk
reklama

Wiadomość głosowa Messiego do argentyńskiego dziennikarza

Wiadomość głosowa Messiego do argentyńskiego dziennikarza
Jestem odłączony od wszystkiego. Na nic nie patrzę. Cieszę się chwilą. Szykuję się do rodzinnych wakacji, które się teraz liczą. Prawda jest taka, że jestem szczęśliwy. Nie da wytłumaczyć się tego szczęścia. Ja, moja rodzina, moi przyjaciele. To wszystko jest szalenie piękne.
Leo Messi za: FCBarcelonaFl na Twitterze

Jutrzejsza okładka ''Przeglądu Sportowego''

Jutrzejsza okładka ''Przeglądu Sportowego''

Przedłużenie umowy z Messim coraz bliżej?

Przedłużenie umowy z Messim coraz bliżej?
W temacie przedłużenia umowy jest odpowiedni progres. Cieszymy się z powodu Messiego. Wszyscy cules, Barca, Katalonia i cały świat piłki nożnej jest zadowolony, bo Leo zdobył Copa América. Zasługiwał na to. To emocjonujące widzieć najlepszego piłkarza w historii w tylu emocjach z powodu zdobycia takiego tytułu jak ten. On sprawił, że wszyscy płakaliśmy ze szczęścia.
Joan Laporta za:fcbarca.com
reklama