reklama

Kalvin Phillips ściągnął medal i za chwilę go pocałował

Kalvin Phillips ściągnął medal i za chwilę go pocałował
reklama

Wypłynęły szokujące nagrania Pereza z 2006 roku!

Wypłynęły szokujące nagrania Pereza z 2006 roku!
Casillas to nie jest bramkarz na Real Madryt, co mam ci powiedzieć... Nie jest nim, nigdy nie był, był naszą wielką pomyłką, ale gościu, chodzi o to, że [wyciszone] go uwielbiają, kochają, rozmawiają z nim, tak go bronią... Cóż, to jedno z wielkich oszustw. Drugim jest Raul. Dwoma wielkimi oszustwami Realu Madryt są pierwszy Raul i drugi Casillas. Zidane to wspaniały gość. I Beckham, i Ronaldo, nie? Ale przy nich są też ci, którzy uważają, że... Dobra, Ronaldo jest bezczelny i kropka, ok? Jest bezeczelny i tyle. Więcej, oni wszyscy są bezczelni. Ale najgorszy jest Raul, bo jest słaby, a uważa, że Real Madryt jest jego i wykorzystuje wszystko, co istnieje w Realu i co rozwinął klub dla własnych korzyści. On i jego agent. To winny tego, że Realowi idzie źle... Posłuchaj, odszedłem między innymi przez niego. Bo on, jako że zdaje sobie sprawę, że jest skończony i że jest z nim średnio, to mówi: «Zanim skończę ja, to skończę z Realem». To negatywny typ, niszczy Real, morale zawodników. Wszystko, by ludzie mówili: «To z Realem jest źle, a nie z Raúlem». To straszne, jak zły jest ten chłopak. A ja nie poradziłem sobie z tym problemem. Mam wiele do roboty i musiałem dokonać fuzji Abertis z Autostrade oraz wielu rzeczy więcej, więc słuchaj, byłem tam przez sześć lat i byłem szczęśliwy. Dużo winy w sprawie Raula ma też Gines [Carvajal; jego agent] Do tego, do cholery, Raul, człowieku, ma też problemy w domu. No jeśli masz problemy w domu, weź rozwód czy separację, nie wiem! [...] Jak można być tak zgorzkniałym... Ale człowieku, w ogóle dlaczego... On ma traumę przez dziewczyny. Chyba pierwsza go zostawiła – ta, z którą był przez długi czas. Chyba idzie mu źle z dziewczynami... Nie wiem, dlaczego. W życiu, jak mówiła moja matka, trzeba każdego ranka wstawać i dziękować Bogu. Każdego ranka. Ale nie można robić takich rzeczy jak on, a tym bardziej będąc Raulem. Gościu, życie dało ci wszystko. On zarabia 2 miliardy peset rocznie. To jakieś jaja, to [przerwane]... On nie będzie więcej grać w Realu Madryt. Nawet by nie grać, lepiej dla niego odejść z Realu. Bycie w Realu i brak gry, to będzie dla niego tortura. Cóż, ja uważam, że powinien odejść... On niszczy Real Madryt i wszystko. Dla niego to jest «albo ja, albo chaos». Jasne, że chaos.
Florentino Perez za:realmadryt.pl

Trytko zagra w klubie Piszczka

Trytko zagra w klubie Piszczka

Grajewski wali w Bońka, Sousę i krytykuje powołania na Euro 2020

Grajewski wali w Bońka, Sousę i krytykuje powołania na Euro 2020
To co mówi Boniek nie jest poważne. Nie wie co mówi, albo chciał wszystkich oszukać, i swoją decyzją personalną, którą tak zachwalał, doprowadził do smutnego finału. Chciałbym Zbysiowi powiedzieć, że dobrzy trenerzy już dawno poumierali. Są trenerzy skuteczni, którzy nie przegrywają, albo nieskuteczni i do nich należy Sousa. Nie mam nic osobistego przeciwko trenerowi, ale praca i stanowisko, które ktoś piastuje musi dawać odpowiednie efekty. A efekt Sousy jest taki, że na Euro zdobyliśmy 1 pkt i graliśmy bardzo źle. Do tego dochodziły jakieś prywatne interesiki wokół kadry, co jest jednym wielkim skandalem, i nie powinno mieć miejsca na szczeblu reprezentacji. Kadra narodowa jest dobrem narodowym, a nie dobrem jednego czy dwóch chłoptasiów, którzy przy okazji chcą zrobić jakiś interes nie patrząc na końcowe wyniki. Jakie interesiki mam na myśli? Nominacje. Pokazał to na boisku Płacheta, który był na boisku przez 15 minut i sobie tuptał w taki sposób, że rywal grający cały mecz mu się urwał, strzelił gola i wysłał nas do domu. Piłkarz musi zrobić wszystko i udowodnić, że miejsce w reprezentacji mu się należy. Żaden kraj nie powołałby piłkarza, który ma 17 lat i zagrał raptem kilkanaście meczów w swojej i według zapowiedzi miał być wielkim objawieniem mistrzostw. Mam na myśli Kacpra Kozłowskiego, któremu życzę jak najlepiej, ale w tym wieku i z tymi umiejętnościami nie miał prawa być powołanym do tak zaszczytnej funkcji. Te nominacje były dla mnie podejrzane, choć niczego nie mogę udowodnić.
Andrzej Grajewski za:sport.se.pl
reklama

Serwis Opta wybrał swoją XI Euro 2020

Serwis Opta wybrał swoją XI Euro 2020

Legendarny niewypał Barcelony zagra w Niecieczy?

Legendarny niewypał Barcelony zagra w Niecieczy?
Bruk-Bet Termalica Nieciecza być może podpisze kontrakt z Dmytro Czyhryńskim, byłym piłkarzem FC Barcelony. 34-letni Ukrainiec pozostaje bez klubu po odejściu z AEK Ateny.
za:meczyki.pl

Dlatego Donnarumma nie cieszył się po karnym Saki

Dlatego Donnarumma nie cieszył się po karnym Saki
reklama