reklama

Tatuaż włoskiego kibica po finale EURO 2020

Tatuaż włoskiego kibica po finale EURO 2020
reklama

Zbigniew Boniek odniósł się do afery z Borkiem i Szpakowskim

Zbigniew Boniek odniósł się do afery z Borkiem i Szpakowskim
W Polsce skoczyli na mojego przyjaciela Darka Szpakowskiego i skoczyli na mojego przyjaciela Borka. Jest afera w całej Polsce, nie wiadomo po co, o co i dlaczego. Najlepiej, co potrafimy, to się kłócić. To jest nasza narodowa rzecz. Wyróżnia nas spośród wielu narodów. Potrafimy się kłócić, oskarżać, posądzać, nawalać itd. Wydaje mi się, że będzie to pamiętane przez wiele lat, że Szpakowskiemu nie pozwalano komentować, tamto, siamto i owamto. Mogę oglądać mecz, 90 proc. meczów polskiej ligi patrzę bez komentarza, wyciszam sobie komentarz, lubię sam oglądać mecz. Czy mecz robi Ćwiąkała, Święcicki, Borek, Szpakowski, Laskowski, Iwański, Iwanow - jeden wie więcej, drugi wie mniej. Dla mnie żaden przyczynek do tego, żebym się zastanawiał, że tego trzeba wyrzucić, tego wypromować, tego skasować, temu trzeba dać.
Zbigniew Boniek za:Prawda Futbolu

Reprezentant Anglii o krok od Arsenalu!

Reprezentant Anglii o krok od Arsenalu!
Ben White będzie nowym zawodnikiem Arsenalu - taką informację podało angielskie ''Sky Sports''. Zawodnik jest obecnie na wakacjach, ale po powrocie 26 lipca ma stawić się w ośrodku treningowym ''Kanonierów'', przejść testy medyczne i podpisać kontrakt. Brighton dostanie od Arsenalu za sprzedaż 23-letniego defensora około 50 milionów funtów, co oznacza, że będzie to trzeci najdroższy transfer w historii Arsenalu. Drożsi byli tylko Pierre-Emerick Aubameyang i Nicolas Pepe.
za:Sky Sports

Mecze w TV: 17 Lipca 2021

20 :00Polsat Sport
Legia Warszawa vs Raków Częstochowa
Superpuchar Polski
reklama

Weekendowy klasyczek

Weekendowy klasyczek

Zbigniew Boniek zadzwonił do Paulo Sousy

Zbigniew Boniek zadzwonił do Paulo Sousy
Tego hejtu po mistrzostwach było szalenie dużo. Ale nie były to mistrzostwa - jeśli chodzi o grę - żeby można było mówić o kompromitacji. U nas nie chce się spokojnie rozmawiać, bo jak się nie wygra, to jest wstyd, kompromitacja, żenada, spalić, zniszczyć, zaorać. Ta drużyna pokazała "coś" z Hiszpanią, szóstą drużyną świata, na ich terenie. Byliśmy bliżsi od nich zwycięstwa, mieliśmy nasze okazje. Rozmawiałem wczoraj z Paulo, zadzwoniłem do niego, bo kończą mu się wakacje. Powiedziałem mu: jesteś dobrym trenerem, ale pamiętaj jedną rzecz. Jak nie ugrasz tego, co masz ugrać, jak nie będzie wyniku sportowego, to nikt cię nie będzie tak oceniać. Powiedział jedną rzecz, która mi się podoba. "W mojej wizji chce grać tak, jak graliśmy. Ofensywnie, atakować. Żebyśmy poprawili to, co nam nie wychodzi, a nie żebyśmy zaczęli grać w inny sposób". Taka jest jego filozofia, musi to poprawiać, chce to poprawiać. Niech to robi.
Zbigniew Boniek za:Prawda Futbolu

David Luiz może zagrać w jednym klubie z Mario Balotellim!

David Luiz może zagrać w jednym klubie z Mario Balotellim!
Po wygaśnięciu umowy z Arsenalem David Luiz pozostaje bez klubu. Według włoskiego dziennikarza Nicoli Schiry Brazylijczyk jest bliski dołączenia do beniaminka tureckiej ekstraklasy, Adany Demirspor. 34-latek jest zafascynowany projektem sportowym klubu i zamierza związać się z nim 2-letnim kontraktem. Za sezon gry były reprezentant Brazylii zarobi 4 mln €.
za:twitter.com/NicoSchira
reklama