reklama

Zimne relacje Aleksandra Buksy z Kubą Błaszczykowskim

Zimne relacje Aleksandra Buksy z Kubą Błaszczykowskim
Mieliśmy chłodne relacje. Po paru dniach od całej sytuacji Kuba nie przywitał się ze mną. Ciężko powiedzieć, żeby wszystko było w porządku. Nie witaliśmy się. Po całej sytuacji, gdy było wiadomo, że nie przedłużę kontraktu, nie przywitał się ze mną raz, a później ja sam stwierdziłem, że nie muszę się z nim witać na siłę, to nie był mój pomysł. Takie teatralne sceny były według mnie bardzo słabe. Ja nie rozumiem tego, szczerze mówiąc. Zwłaszcza, że było wiadomo, że jeszcze pół roku jestem w klubie. Zawodnicy dookoła to widzieli. Każdy może to pozostawić swojej subiektywnej ocenie, ale w moim odczuciu było to słabe.
Aleksander Buksa za:weszlo.com
reklama

Kolejny młody Polak z profesjonalnym kontraktem w Liverpoolu!

Kolejny młody Polak z profesjonalnym kontraktem w Liverpoolu!
17-letni Fabian Mrozek podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Liverpoolem. Bramkarz dołączył do akademii ''The Reds'' rok temu, a wcześniej przez trzy lata trenował w FC Wrocław Academy. Mrozek jest obecnie członkiem drużyny U-18 i w minionym sezonie wystąpił w 9 meczach, zachowując w tym czasie czterokrotnie czyste konto.
za:liverpoolfc.com

Tatuaż włoskiego kibica po finale EURO 2020

Tatuaż włoskiego kibica po finale EURO 2020

Zbigniew Boniek odniósł się do afery z Borkiem i Szpakowskim

Zbigniew Boniek odniósł się do afery z Borkiem i Szpakowskim
W Polsce skoczyli na mojego przyjaciela Darka Szpakowskiego i skoczyli na mojego przyjaciela Borka. Jest afera w całej Polsce, nie wiadomo po co, o co i dlaczego. Najlepiej, co potrafimy, to się kłócić. To jest nasza narodowa rzecz. Wyróżnia nas spośród wielu narodów. Potrafimy się kłócić, oskarżać, posądzać, nawalać itd. Wydaje mi się, że będzie to pamiętane przez wiele lat, że Szpakowskiemu nie pozwalano komentować, tamto, siamto i owamto. Mogę oglądać mecz, 90 proc. meczów polskiej ligi patrzę bez komentarza, wyciszam sobie komentarz, lubię sam oglądać mecz. Czy mecz robi Ćwiąkała, Święcicki, Borek, Szpakowski, Laskowski, Iwański, Iwanow - jeden wie więcej, drugi wie mniej. Dla mnie żaden przyczynek do tego, żebym się zastanawiał, że tego trzeba wyrzucić, tego wypromować, tego skasować, temu trzeba dać.
Zbigniew Boniek za:Prawda Futbolu
reklama

Reprezentant Anglii o krok od Arsenalu!

Reprezentant Anglii o krok od Arsenalu!
Ben White będzie nowym zawodnikiem Arsenalu - taką informację podało angielskie ''Sky Sports''. Zawodnik jest obecnie na wakacjach, ale po powrocie 26 lipca ma stawić się w ośrodku treningowym ''Kanonierów'', przejść testy medyczne i podpisać kontrakt. Brighton dostanie od Arsenalu za sprzedaż 23-letniego defensora około 50 milionów funtów, co oznacza, że będzie to trzeci najdroższy transfer w historii Arsenalu. Drożsi byli tylko Pierre-Emerick Aubameyang i Nicolas Pepe.
za:Sky Sports

Mecze w TV: 17 Lipca 2021

20 :00Polsat Sport
Legia Warszawa vs Raków Częstochowa
Superpuchar Polski

Weekendowy klasyczek

Weekendowy klasyczek
reklama