reklama

Piłkarze Lille zaczęli przepychać się na boisku

W sparingu między belgijskim Kontrijk a Lille doszło do kuriozalnej sytuacji. Belgowie prowadzili do przerwy 1-0, a po gwizdku arbitra Tiago Djalo i Xeka zaczęli się między sobą przepychać. Arbiter nie zastanawiał się długo i wyrzucił obu zawodników z boiska. Co ciekawe, Belgowie zdecydowali się zdjąć jednego ze swoich zawodników, by sparingowe spotkanie miało sens.
reklama

Rafael Da Silva wspomina potencjał Andersona

Rafael Da Silva wspomina potencjał Andersona
Mogliśmy być w klubowym autokarze, jechać autostradą, a on nagle zrywał się i krzyczał" "McDonald's, McDonald's". Był szalony, ale go uwielbiam. Grał z wolnością. Gdy miał dobrą serię, potrafił robić takie rzeczy, jak nikt inny. Anderson doznał wielu kontuzji, a potem zaczęły się jego problemy z jedzeniem. To nie przypadek, że w najlepszej formie był wtedy, gdy graliśmy dużo. Nie mógł wtedy tyle jeść. Gdyby Anderson był profesjonalistą, mógłby być najlepszym piłkarzem na świecie. Mówię to z całą powagą. Nie wiem, czy kiedykolwiek podchodził do czegoś poważnie. Po prostu kochał swobodne życie.
Rafael Da Silva za:mirror.co.uk

Efektowna asysta Aleksandra Buksy w sparingowym meczu

Genoa wygrała sparing z austriackim FC Stubai aż 5-0, a asystę przy jednym z goli Bianchiego zaliczył Aleksander Buksa! Polak efektownie ograł rywala w środku pola i dorzucił piłkę do włoskiego napastnika, który wykorzystał tę sytuację. Brawo!

Podolski zirytował się oczekiwaniami po przegranym debiucie

Podolski zirytował się oczekiwaniami po przegranym debiucie
Sezon zaczyna się dość wcześnie, ale co mam zrobić? Zadzwonić do działaczy, żeby opóźnili rozgrywki? Zawsze robicie jakiś dramat. Jak się trenuje od tygodnia, nie można być gotowym na sto procent. Poza tym w Górniku grają też inni zawodnicy, nie tylko Lukas Podolski. Musimy zrobić wszystko, by młodzież zrobiła postęp i by któryś z piłkarzy grał kiedyś na największych stadionach w Europie.
Lukas Podolski za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Kacper Przybyłko dał zwycięstwo Philadelphii Union w meczu z DC United

Kacper Przybyło zapakował gola na 2-1 i dał swojej drużynie cenne zwycięstwo nad rywalem z Waszyngtonu!

Piękne zdjęcie z wakacji, a na drugim planie...

Piękne zdjęcie z wakacji, a na drugim planie...

Rozwalony nos Miszty po meczu z Rakowem

Rozwalony nos Miszty po meczu z Rakowem
reklama