reklama

Gollini będzie nowym bramkarzem Tottenhamu

Gollini będzie nowym bramkarzem Tottenhamu
Jak podał Fabrizio Romano, Pierluigi Gollini zostanie nowym bramkarzem Tottenhamu. 26-latek zostanie wypożyczony z Atalanty do ekipy Spurs na jeden rok z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Co więcej, Tottenham będzie mógł wykupić bramkarza w 2023 roku za 15 milionów euro, a gdy zostanie spełnionych kilka warunków związanych z jego występami, kupno stanie się obligatoryjne.
za:twitter.com/FabrizioRomano
reklama

Wrócił stary dobry Isco

Wrócił stary dobry Isco

Depay przedstawił się kibicom Barcelony

Depay przedstawił się kibicom Barcelony

Kolejny Polak może trafić do Marsylii!

Kolejny Polak może trafić do Marsylii!
Jak poinformował Sacha Nabet, dziennikarz ''RMC Sport'', Robert Gumny znalazł się na celowniku Olympique Marsylii. Fanem talentu Polaka jest sam prezydent klubu, Pablo Longoria, jednak sytuacja z transferem jest uzależniona od Pola Liroli. Hiszpański obrońca spędził ubiegły sezon na wypożyczeniu we francuskiej drużynie, obecnie powrócił do Fiorentiny i nie wiadomo, czy marsylczycy nie będą chcieli ponownie skorzystać z jego usług. W takim wypadku Robert Gumny przy ewentualnym transferze mógłby liczyć tylko na rolę zmiennika dla swojego rówieśnika.
za:twitter.com/SachaNabet
reklama

Gorące powitanie dla Piotra Zielińskiego na otwartym treningu Napoli

Piotr Zieliński pojawił się w poniedziałek na otwartym treningu Napoli na boisku treningowym w Auronzo, a zgromadzeni na stadionie kibice przywitali go gromkimi brawami :)

Niespodziewany kandydat na prezesa PZPN!

Niespodziewany kandydat na prezesa PZPN!
Jak podały ''WP Sportowe Fakty'', do walki o fotel prezesa PZPN zamierza włączyć się trzeci kandydat. Obok Marka Koźmińskiego i Cezarego Kuleszy do startu szykuje się Józef Wojciechowski, znajdujący się na liście 100 najbogatszych Polaków były właściciel Polonii Warszawa. Milioner próbował już swoich sił w 2016 roku, jednak wówczas przegrał ze Zbigniewem Bońkiem. Obecnie Wojciechowski zbiera rekomendacje, by w ogóle móc wystartować w wyborach. By zostać kandydatem, musi on zebrać 15 rekomendacji, ale może je otrzymać aż od 52 podmiotów (klubów i wojewódzkich związków). Czas na uzyskanie poparcia mija w poniedziałek o północy, jednak Wojciechowski ma spore szanse na uzyskanie głosów, gdyż w polskim środowisku piłkarskim nie brakuje chętnych na udzielenie mu wsparcia. Ostateczne wybory na prezesa PZPN odbędą się 18 sierpnia.
za:sportowefakty.wp.pl

Lech Poznań interesuje się portugalskim skrzydłowym

Lech Poznań interesuje się portugalskim skrzydłowym
reklama