reklama

Barcelona wprowadza rygorystyczne zasady w akademii

Barcelona wprowadza rygorystyczne zasady w akademii
Barcelona zamierza od nowego sezonu wprowadzić rygorystyczne zasady w swojej akademii. Młodzi piłkarze otrzymają kategoryczny zakaz korzystania z telefonów komórkowych w trakcie treningów. Przed wejściem na obiekty Barcelony będą musieli oddać swoje smartfony, które zostaną im zwrócone dopiero po zakończeniu zajęć. Oprócz tego piłkarze mają otrzymać zakaz noszenia "dziwacznych" fryzur i farbowania włosów na krzykliwe kolory. Celem zmian jest przywrócenie dyscypliny i rygoru, a także sprawienie, aby młodzi zawodnicy koncentrowali się głównie na futbolu.
za:as.com
reklama

Tak Simeone pocieszał Correę

Tak Simeone pocieszał Correę

Szpakowski nie chciał wymiany współkomentatora

Szpakowski nie chciał wymiany współkomentatora
To Darek zaczął. Od razu powiedział, że nie chce prowadzić finału. Był po meczu, popełnił kilka błędów, mówił o norweskiej obronie, o szwedzkim ataku, ludzie zaczęli mu to wypominać, wylała się po raz kolejny fala komentarzy. Zaproponowałem spotkanie. Następnego dnia rozmawialiśmy 40 minut twarzą w twarz. Darek zdania nie zmienił. Ja, nie ukrywam, też byłem za tym, żeby zmienić duet komentatorski. Zaproponowałem Darkowi wymianę współkomentatora. Andrzeja Juskowiaka mógł zastąpić Robert Podoliński, który świetnie sobie radził podczas turnieju. Miał co prawda plany urlopowe, ale powiedział, że może je zmienić. Szpakowski nie przyjął tej zmiany, bo chciał być lojalny wobec Juskowiaka. Doceniam to, ale nie ukrywam, że Juskowiak nie zaliczył tego turnieju do udanych.
dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski za:sportowefakty.wp.pl

Teledysk z trenerem Słuckim i piłkarzami Rubina

Co tu dużo gadać... Trener Słucki wymiata! Musicie to obejrzeć! :)
źródło:youtube.com
reklama

Marchisio zaorał petycję angielskich kibiców

Marchisio zaorał petycję angielskich kibiców

Tak biznesy robi się w Widzewie

Tak biznesy robi się w Widzewie

NAJGORSZA XI w karierze Lukasa Podolskiego | FANGOL.PL

Kariera Lukasa Podolskiego jest naprawdę bogata. Piłkarz występował w wielu znanych klubach (m.in. FC Koeln, Bayern, Arsenal, Inter Mediolan czy Galatasaray). Oprócz tego rozegrał 130 meczów dla reprezentacji Niemiec, z którą sięgnął po mistrzostwo świata. Grał z wieloma świetnymi piłkarzami, ale poznał też tych, którzy piłkę kopią troszkę gorzej. I to właśnie o nich będzie dzisiaj! :)
źródło:youtube.com
reklama