Ozil strzela gola w 11 sekund po wznowieniu gry

Fenerbahce pokazuje, co to znaczy idealnie wejść w drugą połowę meczu! W 11 sekund od rozpoczęcia drugiej połowy spotkania z Adaną Demirspor podopieczni Emre Belozoglu przeprowadzili wzorcową akcję, którą skutecznym strzałem wyłączył Mesut Ozil.

Sergi Roberto ustala wynik meczu!

Zabójcza kontra Barcelony i Sergi Roberto wbija piłkę do bramki Realu Sociedad! Barcelona podwyższa prowadzenie na 4-2 i prawie na pewno już nie wypuści trzech punktów w pierwszym meczu sezonu!

FANTASTYCZNY gol Oyarzabala z rzutu wolnego!

Mikel Oyarzabal uderza z 25 metrów i idealnie trafia w samo okno bramki Neto! Barcelona prowadzi już tylko 3-2!

Lobete daje nadzieję Realowi Sociedad

Bardzo ładna akcja Realu Sociedad i 20-letni Julen Lobete strzela honorowego gola! Barcelona prowadzi 3-1.

Mocny początek sezonu w wykonaniu Braithwaite'a

Piłkarz Bordeaux zemdlał w murze przed rzutem wolnym Payeta

Dimitri Payet już szykował się do uderzenia z rzutu wolnego, kiedy stojący w murze Samuel Kalu nagle osunął się na murawę. Piłkarz ostatecznie odzyskał przytomność i jeszcze pograł przez 5 minut, ale ostatecznie został zmieniony i udał się do szpitala na badania.

Ładna akcja Barcelony i drugi gol Braithwaite'a

Martin Braithwaite po raz drugi! Mocne wejście Duńczyka w nowy sezon i Barcelona prowadzi z Realem Sociedad już 3-0!