reklama

Nicola Zalewski wpadł w oko Jose Mourinho

Nicola Zalewski wpadł w oko Jose Mourinho
Jeszcze kilka dni temu siedzieliśmy na walizkach. Syn dostał sporo ofert z innych włoskich klubów, ale bardzo chciał zostać. W zeszłym sezonie podpisał z Romą nowy, korzystny kontrakt, i nawet byliśmy gotowi obniżyć zarobki, by Nicola tylko został w Rzymie. Po dłuższym czasie Jose Mourinho zaprosił syna do gabinetu i powiedział mu, co sądzi o jego grze. Mourinho powiedział: "Podobasz mi się, będziesz rozwijał się pod moimi skrzydłami". Kamień spadł nam z serca, syn bardzo się cieszył. Nicola spodziewał się, że trener widzi go raczej jako trzeciego w kolejności do gry. Mourinho od razu to sprostował. "Nie licz, że będziesz głębokim rezerwowym. Będę na ciebie stawiał" - usłyszał od trenera syn. Ulżyło nam, bo jak na szpilkach siedzieliśmy przez ostatni tydzień.
Krzysztof Zalewski, tata Nicoli za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Romelu Lukaku już w barwach Chelsea

Romelu Lukaku już w barwach Chelsea

UEFA zamyka ''Żyletę''!

UEFA zamyka ''Żyletę''!
UEFA nałożyła karę na Legię Warszawa w związku z zachowaniem kibiców w trakcie meczu z Dinamem Zagrzeb, kiedy to na ''Żylecie'' została wykonana efektowna oprawa z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego z użyciem pirotechniki. Z tego powodu w najbliższym domowym meczu eliminacji do Ligi Europy przeciwko Slavii Praga zostanie zamknięta Trybuna Północna, a więc popularna ''Żyleta''. Dodatkowo na klub została nałożona finansowa grzywna z powodu niedrożnych przejść komunikacyjnych w trakcie trwania wyżej wspomnianego meczu. Klub już złożył wniosek do UEFA o uzasadnienie nałożonej kary i zapowiedział odwołanie od tej decyzji bądź jej odroczenie.
za:legia.com

Nagelsmann porównał Haalanda do ''Lewego''

Nagelsmann porównał Haalanda do ''Lewego''
Haaland jest fenomenalnym napastnikiem. To, co daje na boisku w Dortmundzie, jest nieocenione. Nie możemy pozwolić dać mu miejsca, żeby się rozpędził. Biegając po 36 km/h, jest niezwykle szybki. Lewandowski przez kilka ostatnich lat udowodnił, że jest napastnikiem klasy światowej. Erling nie gra tak długo w Bundeslidze, ale też ma świetne liczby. Oni są jednak różni. Lewandowski ma większe doświadczenie i jestem bardzo szczęśliwy, że mam go w mojej drużynie.
Julian Nagelsmann za:bild.de
reklama

OFICJALNIE: Courtois na dłużej w Realu Madryt!

OFICJALNIE: Courtois na dłużej w Realu Madryt!
Thibaut Courtois podpisał z Realem Madryt nowy kontrakt, na mocy którego pozostanie w klubie do końca czerwca 2026 roku. 29-letni golkiper dołączył do ''Królewskich'' w 2018 roku i od tamtego czasu rozegrał 130 meczów, w których zachował 52 czyste konta.
za:realmadrid.com

Już niedługo w Lidze Mistrzów...

Laporta ujawnił, w jak złej kondycji finansowej jest Barcelona

Laporta ujawnił, w jak złej kondycji finansowej jest Barcelona
reklama