reklama

Tym Jack Grealish zaimponował Guardioli w meczu z Tottenhamem

Tym Jack Grealish zaimponował Guardioli w meczu z Tottenhamem
Najbardziej zaimponowała mi jego osobowość i wpływ na grę. Był faulowany trzy lub cztery razy w pierwszych minutach, ale od razu wstawał i pokazywał swoje. Ma niesamowitą ciągłość w grze. Jest bardzo niebezpieczny w pobliżu pola karnego. Kiedy ma piłkę zawsze jest w stanie wykonać świetne podanie. Grealish zagrał niesamowity mecz. Będzie dla nas niezwykle ważny. Gratuluję mu charakteru.
Pep Guardiola za:Sky Sports
reklama

Ludo Obraniak chciałby w przyszłości... poprowadzić reprezentację Polski

Ludo Obraniak chciałby w przyszłości... poprowadzić reprezentację Polski
Wiem, że jeśli chodzi o trenerkę, to przede mną jeszcze wiele etapów zanim coś takiego mogłoby wchodzić w ogóle w rachubę. Ale... Może któregoś dnia? Wiadomo, że moja piłkarska przygoda z Polską miała wzloty i upadki, jednak z Polski staram się zachować tylko dobre wspomnienia. I faktycznie byłoby czymś niezwykłym, gdyby ta historia kiedyś zatoczyła takie koło, że jako trener wróciłbym do reprezentacji Polski. Raymond Domenech nawet dzwonił do mnie i mówił, że zamiast Paulo Sousy Polska powinna zatrudnić właśnie mnie. Oczywiście, rozmawialiśmy o tym w żartach.
Ludovic Obraniak za:sportowefakty.wp.pl

Roman Kołtoń przejechał się po powołaniach Paulo Sousy

Roman Kołtoń przejechał się po powołaniach Paulo Sousy
Mój wielki zarzut do Sousy... Nie ma co ukrywać, że - obok Szczęsnego i Fabiańskiego - najlepszym polski bramkarzem zeszłego sezonu w ligach zagranicznych był Rafał Gikiewicz. On powinien być w tej kadrze. Tym bardziej po rezygnacji Fabiańskiego. Ja nawet zastanawiałbym się czy Szczęsny, czy Gikiewicz. Jeszcze bardziej brakuje mi Kuby Kamińskiego. Mówiłem przed sezonem, że to będzie najlepszy zawodnik Ekstraklasy. I teraz to potwierdzam. Jestem przekonany, że jest to moc, której brakuje reprezentacji. Moc skrzydła, dynamiki, techniki, wchodzenia za linię piłki. Przy tym ten drybling. To piłkarz, którego absolutnie brakuje. Nie rozumiem Sousy. Jeśli jest Zalewski, jeśli jest Kozłowski, to powinien być Kamiński. To będzie najdrożej sprzedany piłkarz z naszej Ekstraklasy. Cena kilkunastu milionów euro za niego jest jak najbardziej realna. Powiem szczerze, podłamał mnie Sousa. Kamiński to jest wahadłowy, który bardzo by się przydał z San Marino i Albanią. Niesamowicie mi go brakuje. Co do Kownackiego - ja tego powołania nie rozumiem. Bo rzeczywiście on jest bez formy, bezradny, kontuzjowany. Sousa chciał pokazać, że jest pewna ciągłość z EURO. Majecki na liście rezerwowych to jest absurd tych powołań. Po co ta lista? Jeśli już, to powołajmy tego chłopaka, niech będzie 27 graczy w tej kadrze.
Roman Kołtoń za:Prawda Futbolu

Mecze w TV: 17 Sierpnia 2021

20 :30Polsat Sport
Podbeskidzie Bielsko-Biała vs GKS Tychy
Fortuna 1. Liga
20 :30Viaplay
Borussia Dortmund vs Bayern Monachium
Superpuchar Niemiec
21 :00Polsat Sport P1
AS Monaco vs Szachtar Donieck
el. do Ligi Mistrzów
21 :00Polsat Sport P2
Sheriff Tiraspol vs Dinamo Zagrzeb
el. do Ligi Mistrzów
21 :00Polsat Sport P3
Red Bull Salzburg vs Broendby
el. do Ligi Mistrzów
reklama

Piłkarz Galatasaray wyleciał z boiska za... uderzenie kolegi z drużyny

Raczej rzadko spotykana sytuacja na boiskach piłkarskich. Marcao musiał za to dostać czerwoną kartkę!

Nie mówcie tego przy Gabrielu Jesusie

Nie mówcie tego przy Gabrielu Jesusie

Lukaku już się cieszy

Lukaku już się cieszy
reklama