reklama

Martin Odegaard odchodzi z Realu Madryt

Martin Odegaard odchodzi z Realu Madryt
Jak poinformował Fabrizio Romano, Martin Odegaard zostanie nowym piłkarzem Arsenalu. ''Kanonierzy'' zapłacą za definitywny transfer 22-latka niecałe 40 milionów euro, a sam zawodnik podpisze umowę do końca czerwca 2026 roku. Norweski pomocnik występował w drużynie z północnego Londynu już w drugiej połowie zeszłego sezonu, rozgrywając w tym czasie 20 spotkań i strzelając 2 gole. Tyle czasu wystarczyło, by piłkarz stał się głównym celem transferowym Arsenalu na letnie okienko. Obecnie przenosiny Norwega na Emirates Stadium są już w 100% pewne i czekamy tylko na oficjalny komunikat klubu.
za:twitter.com/FabrizioRomano
reklama

Świerczok podziękował kibicom po miejscowemu

Polski napastnik powoli zaczyna wpasowywać się w japońską kulturę ;)

Toni Kroos widzi podwójną korzyść w odejściu Messiego do PSG

Toni Kroos widzi podwójną korzyść w odejściu Messiego do PSG
Messi w PSG? Zobaczymy, jak to wszystko się ułoży. To posunięcie może być dla nas dobre, ponieważ nasz największy konkurent stracił swojego najlepszego zawodnika. A może wyjdzie z tego jeszcze więcej dobrych rzeczy. Może dołączy do nas gracz PSG... Gdyby to rzeczywiście miało miejsce, to ta cała sprawa z Messim z pewnością nie byłaby dla nas niekorzystna.
Toni Kroos za:Podcast "Einfach mal Luppen"

Pierwszy gol Świerczoka w barwach Nagoyi!

Jakub Świerczok strzelił swojego pierwszego gola w barwach Nagoyi, zapewniając swojej drużynie wygraną 1-0 w meczu w Pucharze Cesarza przeciwko Vissel Kobe!
reklama

Krótkie wystąpienie Cezarego Kuleszy po objęciu funkcji prezesa PZPN

Krótkie wystąpienie Cezarego Kuleszy po objęciu funkcji prezesa PZPN
Jestem zaszczycony. Dziękuję za ogromny kredyt zaufania. Traktuję tę funkcję jako największe wydarzenie w moim życiu. Piłka nożna łączy miliony Polaków, dlatego zapraszam wszystkim do współpracy. Musimy przeprowadzić zmiany, by się rozwijać. Jestem jednak pewny, że działając wspólnie osiągniemy sukcesy. Łączy nas piłka.
Cezary Kulesza za:PZPN

''Kowal'' podsumował wybory na prezesa PZPN

''Kowal'' podsumował wybory na prezesa PZPN

Koźmiński wylał żale w przemówieniu przed głosowaniem

Koźmiński wylał żale w przemówieniu przed głosowaniem
Spotkanie z klubami Ekstraklasy się odbyło się w okrojonym składzie. Dlaczego? Chciałbym się zapytać osoby, którą bardzo cenię, osoby, z którą często rozmawiam, osoby, która dotknęła świata, takiego poważnego, na każdym etapie. Darek, dlaczego? Dlaczego na spotkanie z kandydatem na funkcję prezesa PZPN poszedł bojkot? Żeby pewne kluby nie pojawiły się? Dlaczego? Dziwię się. Ja bym się pojawił. Wysłałbym kogo, gdybym osobiście nie mógł. Zapytałbym, zadał trudne pytania, może się czegoś dowiedział. Tak się wydarzyło, to są fakty. To jest przykre. Dla mnie osobiście to jest przykre. Ne umiem sobie tego wytłumaczyć. Był dzień, w którym spotkali się wszyscy baronowie, którzy wybrali wiceprezesa ds. piłki amatorskiej. Nie udzielono mi zaszczytu wejścia na taką salę. Miesiąc później odbyła się mini-prezentacja. Moje pytanie brzmi: dlaczego? Ja, wasz kolega, stałem przed drzwiami dwie godziny i nie wpuściliście mnie. Dlaczego tak zrobiliście? Odpowiedzcie sobie sami we własnym sumieniu.
Marek Koźmiński za:PZPN
reklama