reklama

Nieprzyzwoicie silna ofensywa PSG

Nieprzyzwoicie silna ofensywa PSG
reklama

Mbappe zakomunikował włodarzom PSG o chęci odejścia

Mbappe zakomunikował włodarzom PSG o chęci odejścia
Kylian Mbappe spotkał się z władzami PSG i poinformował ich, że chciałby odejść z klubu. 22-latek zaznaczył, że nie podoba mu się narracja klubu, według której jest on tylko ''przyszłą gwiazdą'', gdyż czuje się już na siłach, by być centralną postacią drużyny. To jednak wydaje się obecnie niemożliwe z powodu obecności w drużynie Neymara i przyjścia Lionela Messiego. Mbappe w końcu chciałby zostać liderem piłkarskiego projektu i wie, że taką rolę jest w stanie zaoferować mu Real Madryt. Włodarze PSG wysłuchali młodego gwiazdora, ale jednoznacznie odrzucili możliwość sprzedaży go w tym oknie transferowym. Sam zawodnik nie chce iść na wojnę z klubem i wymuszać przenosin, ale najprawdopodobniej poczeka do wygaśnięcia kontraktu w 2022 roku i wówczas za darmo odejdzie do wymarzonego klubu.
za:La Gazzetta dello Sport

Maciej Sawicki nie będzie więcej sekretarzem PZPN

Maciej Sawicki nie będzie więcej sekretarzem PZPN

OFICJALNIE: Pedro nowym zawodnikiem Lazio!

OFICJALNIE: Pedro nowym zawodnikiem Lazio!
Lazio poinformowało o pozyskaniu Pedro. 34-letni skrzydłowy dołączył do klubu na zasadzie wolnego transferu, po rozwiązaniu kontraktu z AS Romą. To pierwszy tego typu transfer między stołecznymi zespołami od 40 lat. Ostatnim zawodnikiem, który zamienił rzymskie kluby był Carletto Perrone, który w 1981 roku przeszedł z Lazio do AS Romy.
za:sslazio.it
reklama

Efektowny lob Hulka w meczu Copa Libertadores!

Atletico Mineiro rozbiło River Plate aż 3-0 w meczu Copa Libertadores, a głównym bohaterem tego meczu był Hulk! Doświadczony Brazylijczyk najpierw popisał się pięknym dośrodkowaniem, po którym Matias Zaracho zdobył gola przewrotką, a niedługo później samemu wpisał się na listę strzelców, przenosząc piłkę nad bramkarzem gości w bardzo efektowny sposób!

Mbappe znalazł nowego idola

Mbappe znalazł nowego idola

Simon Kjaer wraca do sytuacji z Eriksenem

Simon Kjaer wraca do sytuacji z Eriksenem
Nie jestem bohaterem. Po prostu zrobiłem to, co musiałem. Każdy na moim miejscu postąpiłby tak samo. Zrobiłem to bez zastanowienia. Kierował mną instynkt. Zdarzyło mi się to po raz pierwszy i mam nadzieję, że ostatni. Mam nadzieję, że to wydarzenie pomogło zwiększyć świadomość społeczeństwa. Natychmiastowa pomoc jest niezbędna. Lekarze zachowali się doskonale, ich interwencja była błyskawiczna. Na szczęście zachowałem jasność umysłu, podobnie jak pozostali zawodnicy. To był wysiłek zespołowy. Ten moment zostanie ze mną na zawsze. Teraz najważniejsze jest to, że z Christianem wszystko w porządku. Tylko to się liczy.
Simon Kjaer za:Corriere della Sera
reklama