reklama

KOSMICZNY gol Szoboszlaia z rzutu wolnego!

CO ZA TRAFIENIE! :O Dominik Szoboszlai posłał klasyczną ''ciętą'' piłkę z około 30 metrów i zrobił to tak dobrze i precyzyjnie, że ta zatrzepotała w bramce Muellera! 3-0 dla Lipska!
reklama

Kontaktowe trafienie Brestu!

Bardzo ładna akcja bramkowe Brestu i Franck Honorat pakuje piłkę do bramki Keylora Navasa! Już tylko 1-2 dla PSG!

Kylian Mbappe podwyższa prowadzenie PSG!

Kylian Mbappe uderza głową z okolicy 11. metra i zaskakuje Bizota! 0-2 dla PSG!

Ładny wolej Andera Herrery w meczu z Brestem!

Ander Herrera uderzył piłkę z powietrza jeszcze sprzed pola karnego i ta po kilku kozłach wpadła do bramki Brestu. 0-1 dla PSG!
reklama

Kapitalne uderzenie Szoboszlaia na 1-0!

Dominik Szoboszlai odpalił rakietę z narożnika pola karnego i nie dał szans bramkarzowi Stuttgartu! 1-0 dla RB Lipska!

Hajto nie wierzy w transfer Lewandowskiego

Hajto nie wierzy w transfer Lewandowskiego
Według moich informacji z Niemiec Robert Lewandowski zostanie w Bayernie, nawet przedłuży umowę o 2 lata. Moim zdaniem oni nie sprzedadzą nigdy Lewandowskiego, a te informacje to bajki. Czas na duży transfer był, gdy miał 29 lat, teraz chyba trochę późno. Tu jest mu dobrze, jest największą gwiazdą ligi, ludzie go kochają, ma niesamowitą pozycję.
Tomasz Hajto za:sportowefakty.wp.pl

Krzysztof Stanowski ostro o wyborach na prezesa PZPN

Krzysztof Stanowski ostro o wyborach na prezesa PZPN
Koźmiński w kółko się tłumaczył, a Kulesza w kółko milczał, nic nie mówił. Ta kampania, te wybory były totalnie żałosne. Przed nimi nikt nic nie powiedział o tym, jaki ma program, jaki ma pomysł, co chce zrobić. W czasie wyborów też nikt nic nie powiedział. Po wyborach też nikt nic nie powiedział. Nie było żadnego starcia - szumne słowo - intelektualnego. Nie było starcia na programy. Po prostu panowie zastanowili się, kto na mnie zagłosuje, a kto nie. Z kim mam dobre relacje, a z kim nie. W ogóle nie wyszli do kibiców; pokazali, że oni nie mają żadnego znaczenia. Będzie wesoło, będzie biesiadnie. Myślę, że będziemy mieli wariant pośredni między Grzegorzem Lato a Zbigniewem Bońkiem, może trochę bliżej Laty.
Krzysztof Stanowski za:Program STANOWISKO na ''Kanale Sportowym''
reklama