Romelu Lukaku strzela Arsenalowi w swoim ponownym debiucie!

Romelu Lukaku wraca do Chelsea i już po kilkunastu minutach wpisuje się na listę strzelców w derbowym pojedynku z Arsenalem! 0-1 dla ''The Blues''!

Cristiano Ronaldo poprosił o posadzenie go na ławce

Cristiano Ronaldo znalazł się zaledwie na ławce rezerwowych na pierwszy mecz Juventusu w sezonie przeciwko Udinese. Według informacji Fabrizio Romano Portugalczyk samemu poprosił Massimiliano Allegriego o pominięcie go w składzie, ponieważ wierzy, że w najbliższych dniach uda mu się znaleźć nowy klub. Póki co jednak Juventus nie otrzymał jeszcze ani jednej oferty za piłkarza.
za:twitter.com/FabrizioRomano

Skład Juventusu na mecz z Udinese

Torres strzela gola na 2-0

Nie minął nawet kwadrans meczu, a Manchester City prowadzi z Norwich już 2-0!

Słaba interwencja Buffona przy golu Frosinone na 2-2

Parma była bliska zwycięstwa na inaugurację Serie B, jednak w 89. minucie do remisu doprowadził Gabriel Charpentier. Kiepsko przy tej sytuacji zachował się Gianluigi Buffon, który nie zdążył z interwencją...