24-letni były młodzieżowy obrońca reprezentacji Portugalii Yuri Ribeiro podpisał z Legią Warszawa kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia. Piłkarz rozegrał ponad 50 spotkań w młodzieżowych reprezentacjach Portugalii. Jest wychowankiem S.C Bragi, z której przeszedł do Akademii Benfiki, a następnie został dołączony do pierwszego zespołu. Przez ostatnie dwa lata reprezentował grający na zapleczu Premier League Nottingham Forrest (w tym czasie rozegrał 52 spotkania). W Legii Ribeiro będzie występował w numerem 5.

Fornals sprytnym strzałem pokonał Schmeichela

Mbappe zobaczył gola Viniciusa

Fantastyczna podwójna interwencja Maignana z Sampdorią

Francuski bramkarz w najwyższej formie.

Kulisy 2021|2022 | 7. | Powrót Kamila i zwycięstwo ze Stalą

Pogoń pokonała Stal Mielec 4:1, choć do przerwy prowadzili rywale. W drugiej połowie Kamil Drygas zdobył dwa gole. Trzecia bramka padła po trafieniu samobójczym, ale i wtedy to Drygas uderzał na bramkę. Chwilę przed końcem wynik meczu ustalił Konstantinos Triantafyllopoulos. Przed meczem na kibiców czekała niezwykła niespodzianka. Po 14 latach do Pogoni Szczecin wrócił Kamil Grosicki.