Balotelli szaleje na ławce po zejściu z boiska

Trener Adany Demirspor zdjął Mario Balotellego na początku drugiej połowy meczu z Konyasporem i włoski snajper dał na ławce prawdziwy show...

Idealny debiut Correi w Interze Mediolan

Drugi gol Correi w meczu z Hellasem

Joaquin Correa podwyższa prowadzenie Interu na 1-3 i tym samym kompletuje ''dublet'' w swoim debiucie w ekipie ''Nerazzurich''!

Efektowna główka Correi na 1-2 dla Interu!

Joaquin Correa kapitalnie wychodzi do główki i pakuje piłkę prosto w okno bramki Montipo! Inter na prowadzeniu!

BOMBA Haalanda w 92. minucie meczu!

ERLING HAALAND! Norweski snajper w 92. minucie daje Borussii Dortmund zwycięstwo w zaciętym meczu z Hoffenheim! Całe szczęście, że po jego strzale siatka wytrzymała :D

Hoffenheim strzela na remis w 90. minucie!

Moanes Dabour strzela gola po rzucie rożnym i Hoffenheim w końcówce meczu doprowadza do remisu 2-2!

Jude Bellingham wyprowadza BVB na prowadzenie!

Ładny strzał Jude Bellinghama i Borussia Dortmund ponownie prowadzi z Hoffenheim!