reklama

Rozpaczliwa wiadomość Ainsley'a Maitland-Nilesa

Rozpaczliwa wiadomość Ainsley'a Maitland-Nilesa
Jedyne czego teraz chcę, to pójść tam, gdzie jestem chciany i gdzie będę mógł grać.
Ainsley Maitland-Niles za:instagram.com/maitlandnile
reklama

Ruszyły negocjacje między PSG a Realem Madryt!

Ruszyły negocjacje między PSG a Realem Madryt!
Jeszcze kilka godzin temu wydawało się, że wobec impasu na linii PSG - Real Madryt temat transferu Kyliana Mbappe w tym oknie transferowym upadł, jednak zdaniem dziennikarza Jose Felixa Diaza z hiszpańskiej ''Marki'' paryżanie w końcu przystąpili do negocjacji. ''Królewscy'' w swojej drugiej ofercie proponowali ekipie wicemistrzów Francji 170 milionów euro plus 10 milionów euro w bonusach, a deadline tej propozycji mijał w poniedziałek o godzinie 18:00. PSG w końcu odrzuciło ofertę Realu, uznając ją za zbyt niską, ale podało też swoje wymagania: paryżanie są skłonni sprzedać Kyliana Mbappe jeszcze w tym oknie pod warunkiem, że ''Królewscy'' wyłożą 200 milionów euro. Dla Florentino Pereza jest to kwota zbyt wysoka, jednak samo otwarcie się PSG na negocjacje daje światełko w tunelu do przeprowadzenia jednego z największych transferów w historii futbolu.
za:marca.com

Ile znaczą dwa miesiące w futbolu...

Ile znaczą dwa miesiące w futbolu...

Koeman broni Griezmanna po meczu z Getafe

Koeman broni Griezmanna po meczu z Getafe
Nie mogę zrozumieć, dlaczego kibice gwiżdżą na jednego z naszych piłkarzy. Można krytykować zawodnika, jeśli się nie stara, nie pracuje ciężko, ale problemy Griezmanna były inne. Antoine nie miał szczęścia, ale to tylko jeden mecz. Każdy napastnik ma lepsze i gorsze dni. My też nie stworzyliśmy mu szans do strzelenia gola.
Ronald Koeman za:sport.es
reklama

Paulo Sousa skreślił Rafała Gikiewicza

Paulo Sousa skreślił Rafała Gikiewicza
Szczęsny nadal będzie podstawowym bramkarzem reprezentacji Polski. Dla mnie jest to kluczowy piłkarz tej drużyny. Rafał Gikiewicz? Nie jest na naszym radarze. Myślimy o przyszłości. Wszyscy bramkarze, których obserwujemy, są lepsi niż on. W Polsce jest świetna szkoła bramkarska. Mamy wielu zawodników na tę pozycję. Mają różną charakterystykę, ale niedługo będą gotowi, by być pierwszymi bramkarzami w kadrze. To nie tylko Drągowski czy Skorupski. Mamy też Majeckiego i Grabarę. Byliśmy blisko tego, by drugiego z nich powołać przed mistrzostwami Europy. Nie było jednak na to szans ze względu na pandemię.
Paulo Sousa za:meczyki.pl

Zmiany w powołaniach do reprezentacji Polski

Zmiany w powołaniach do reprezentacji Polski
Paulo Sousa poinformował, że z powodu kontuzji Dawid Kownacki, Kacper Kozłowski, Krzysztof Piątek oraz Sebastian Szymański nie wystąpią we wrześniowych spotkaniach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Dodatkowo z kadry wypadł Mateusz Klich, który otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. W ich miejsce Paulo Sousa dodatkowo powołał dwóch zawodników - Kamila Piątkowskiego oraz Jakuba Kamińskiego.
za:laczynaspilka.pl

PSG nie chce puścić Mbappe tego lata

PSG nie chce puścić Mbappe tego lata
Mimo podwyższenia przez Real Madryt oferty do 170 milionów euro plus 10 milionów euro bonusów, PSG nie zamierza sprzedawać tego lata Kyliana Mbappe. Szejkowie z paryskiego klubu traktują rozmowy z Realem Madryt bardzo ambicjonalnie i mimo bardzo wysokiej propozycji ze strony ''Królewskich'' oraz ryzyka utraty zawodnika za darmo już w styczniu, chcą zatrzymać 22-latka na sezon 2021/22 i przekonać go w tym czasie do przedłużenia umowy. Real Madryt z kolei nie zamierza podbijać propozycji w nieskończoność i wierzy, że Francuz latem przyszłego roku wybierze właśnie Madryt. Co na to wszystko sam Kylian Mbappe? Napastnik po prostu czeka na rozwój wypadków. Mimo iż marzy o przenosinach do Realu Madryt, to w stolicy Francji czuje się naprawdę dobrze i jeśli przyjdzie mu czekać jeszcze jeden sezon przed transferem do Madrytu, to z pokorą przyjmie taki scenariusz. Ciężko wierzyć, by do końca okna transferowego, które potrwa jeszcze trochę ponad dobę, wydarzyło się coś spektakularnego w tej kwestii, więc na przenosiny Mbappe do Realu Madryt najpewniej przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku.
za:marca.com
reklama