reklama

Willian nie jest już piłkarzem Arsenalu

Willian nie jest już piłkarzem Arsenalu
Arsenal poinformował o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron z Willianem. Mimo iż Brazylijczykowi zostały jeszcze dwa lata umowy, na mocy których zarobiłby w Londynie łącznie ponad 20 milionów funtów, piłkarz zdecydował się zrezygnować z jakichkolwiek roszczeń finansowych, by tylko móc wrócić do Brazylii i podpisać umowę z Corinthians, w którego barwach rozpoczął swoją karierę.
za:arsenal.com
reklama

Na co komu Mbappe, kiedy jest Lucas Vazquez :P

Na co komu Mbappe, kiedy jest Lucas Vazquez :P

Nowy prezes PZPN spotkał się z reprezentantami Polski

Nowy prezes PZPN spotkał się z reprezentantami Polski

Pomysł Paulo Sousy na reprezentację Polski

Pomysł Paulo Sousy na reprezentację Polski
Jeżeli chcemy zbudować coś nowego, nie możemy odciąć grubą kreską mistrzostw Europy. Kiedy chcemy coś zbudować, nie tylko zwycięstwa budują, lecz także porażki i błędy. Gdy przyjechałem tutaj, mówiłem o stworzeniu tożsamości drużyny i to się dzieje. Od podstaw. Na pewno musimy bronić lepiej niż do tej pory. Cały czas chodzi o mentalność i wykorzystywanie kluczowych momentów. Problem, z którym musimy się zmierzyć to, że nie jesteśmy reprezentacją jak Francja, Anglia, Włochy czy Niemcy. Gdy ktoś nam wypada, nie mamy kogoś z takim samym poziomem. Musimy być kreatywni i w ten sposób sobie z tym radzić. Biorąc pod uwagę pomocników, których mamy do dyspozycji, zdecydowaliśmy się przygotowywać Pawła Dawidowicza do występów w środku pomocy. Ale tak pewnie będzie w meczu z Anglią, nie w pierwszych dwóch spotkaniach. Jeżeli Zieliński będzie gotowy do gry, oczywiście zagra w przeciwko Anglii w środku pola. Ale mamy też zawodników do występu w dwóch pierwszych spotkaniach. W meczu z Albanią będziemy chcieli kontrolować spotkanie poprzez posiadanie piłki. Zamierzamy grać bardziej bezpośrednio i szybciej operować piłka w ofensywnej tercji boiska. Mieć odpowiednią liczbę zawodników w polu karnym.
Paulo Sousa za:meczyki.pl
reklama

Javier Pastore nie jest już piłkarzem Romy

Javier Pastore nie jest już piłkarzem Romy
AS Roma poinformowała w oficjalnym komunikacie o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron ​z Javierem Pastore. Argentyńczyk trafił do Rzymu w 2018 roku i od tamtego czasu zagrał tylko w 37 meczach stołecznej ekipy
za:asroma.com

Michał Żyro wylądował w Jagiellonii Białystok

Michał Żyro wylądował w Jagiellonii Białystok

Co dalej z transferem Kyliana Mbappe?

Co dalej z transferem Kyliana Mbappe?
Coraz więcej francuskich i hiszpańskich mediów podaje, że Real Madryt wycofał się z negocjacji z PSG w sprawie transferu Kyliana Mbappe. Niektóre źródła twierdzą, że ''Królewscy'' złożyli trzecią ofertę, opiewającą razem z bonusami na 200 milionów euro, jednak paryżanie wciąż nie byli chętni sprzedać piłkarza. Ta postawa PSG miała przelać czarę goryczy i przedstawiciele Realu postawili sprawę jasno: albo wicemistrzowie Francji zaakceptują ich ostateczną ofertę, albo stracą 22-latka w przyszłym roku za darmo. ''Królewscy'' nie zamierzają więcej podbijać stawki i zakończyli negocjacje z ostateczną ofertą na stole. Zdaniem mediów temat transferu w tym okienku jest wciąż otwarty, ale obecnie piłeczka leży po stronie PSG i tylko od nich zależy, czy napastnik zmieni klub tego lata, czy pozostanie w stolicy Francji i odejdzie za rok za darmo. Real Madryt, oczekując na rozwój wydarzeń, rozpoczął już przygotowania do możliwego ściągnięcia Mbappe za darmo w 2022 roku.
za:twitter.com/RMadridHome
reklama