reklama

Transfer Saula został dopięty w ostatnich sekundach okna

Transfer Saula został dopięty w ostatnich sekundach okna
O 23:57 zakończyliśmy analizowanie umowy, a musieliśmy ją jeszcze złożyć. Byłem jak David De Gea. Pomyślałem sobie: To się nie uda, to już koniec. To był niesamowicie długi dzień, moja żona bardzo się denerwowała, a przecież za nami było już kilka dni w takiej atmosferze, to nie była łatwa decyzja. Tak duża przeprowadzka, opuszczenie swojego domu to skomplikowana operacja. Kiedy otrzymałem konkretną ofertę, powiedziałem agentom, że najpierw muszę porozmawiać z rodziną. Dwa dni wcześniej mówiłem żonie, że zostajemy w Madrycie. W zespole czułem się dobrze, jedyne co mi zawadzało, to brak gry na mojej naturalnej pozycji. Czułem się jak w stagnacji, moja głowa nie była w stanie zaakceptować mojej nowej roli.
Saul Niguez za:Ibai Llanos
reklama

Ansu Fati przejmuje numer Leo Messiego!

Media długo zastanawiały się, kto przejmie ''10'' po Lionelu Messim. Ostatecznie padło na wychowanka z ''La Masii'', Ansu Fatiego!

Usunięty wpis Kyliana Mbappe na Instastory

Usunięty wpis Kyliana Mbappe na Instastory
W ostatnim dniu okienka transferowego Kylian Mbappe wrzucił na swój Instagram wiadomość od jednego ze swoich przyjaciół o treści: ''Szacunek, bracie, za profesjonalizm. Przeprogramuj swoje marzenia na później. Życie jest piękne, jesteś najlepszy...''. Wielu kibiców odczytało to Instastory jako zapowiedź przenosin do Realu Madryt za kilka miesięcy. Francuz szybko jednak zreflektował się, jak mocno podgrzał tym wpisem atmosferę wokół jego osoby i po kilkudziesięciu minutach usunął wpis ze swojego profilu.
za:instagram.com/k.mbappe

OFICJALNIE: Wielki portugalski talent w PSG!

OFICJALNIE: Wielki portugalski talent w PSG!
Nuno Mendes został nowym zawodnikiem Paris Saint-Germain. 19-letni lewy obrońca trafił do paryskiego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia ze Sportingu CP, jednak po tym okresie PSG będzie miało obowiązek wykupić go za 40 milionów euro. W drugą stronę powędrował Pablo Sarabia, który najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w Sportingu CP.
za:psg.fr
reklama

Sporo się zmieniło w Barcelonie w ostatnich latach...

Sporo się zmieniło w Barcelonie w ostatnich latach...

Jakub Wawrzyniak chce, by Polska grała w innym ustawieniu

Jakub Wawrzyniak chce, by Polska grała w innym ustawieniu
Nie jestem zwolennikiem myślenia, że jeżeli ktoś popełni błąd, to go wymieniamy. Ze składu nie ruszałbym na pewno Kamila Glika. Wiemy, że swoje za uszami ma Bartek Bereszyński. Jego błędy indywidualne doprowadzały do straty goli na Euro. Zastanawia mnie trochę inna kwestia: czy mamy materiał ludzki do gry wahadłowymi. Ustawienie z trójką obrońców jest teraz popularne, ale w naszym zespole są raczej skrajni skrzydłowi. Oczywiście mieli momenty, w których dobrze funkcjonowali. Mam wrażenie, że jednak nie do końca dysponujemy takimi piłkarzami, bo też nigdy takich nie szkoliliśmy. Od zawsze graliśmy 1-4-5-1 i różnicę robił "wiatr" na skrzydłach. Ciekawi mnie, jak po tych kilku miesiącach i doświadczeniu z turnieju zareaguje trener i drużyna.
Jakub Wawrzyniak za:sportowefakty.wp.pl

Wszyscy zyskają na transferze Saula do Chelsea

Wszyscy zyskają na transferze Saula do Chelsea
reklama